Zmagovalci in poraženci Tottenhama Nuno Espirido Santo med mednarodnim premorom pred Newcastlom

V Tottenhamu je med mednarodnim premorom dežuralo veliko igralcev, med njimi pa so bili različni nastopi.

Prvi mednarodni premor v sezoni septembra je Nunu Espiridu Santu povzročil številne težave, saj so morali južnoameriški trio Giovanni Lo Celso, Christian Romero in Davinson Sanchez pred vrnitvijo v severni London ločiti. S poškodbami, ko se Spurs vrne v prvo ligo.

Upajmo, da portugalski glavni trener po tem odmoru ne bo imel enakih težav, čeprav se zdi, da gredo stvari zelo pozitivno, čeprav so bile omejitve Covit-19 omiljene in je bil izločen le en igralec.

Tottenham je vstopil v osmi premor Premier lige, njihov zadnji rezultat pa je bila zmaga nad Aston Villo z 2: 1, kar je znatno izboljšanje v primerjavi s tremi derbiji proti Crystal Palaceu, Chelseaju in Arsenalu.

Ko vstopamo v zadnja dva dneva mednarodnega odmora, nogomet razkriva, kako so nastopili igralci Spursov. Glej London.

Hugo Loris

Kapetana Tottenhama in Francije sta bila največja zmagovalca mednarodne lige, ker je svojo ekipo popeljal do zmage v ligi narodov.

V finalu sta se pomerila s Španijo in Loris je uspel ustaviti večino stvari, ki so mu prišle ob zmagi z 2: 1, ker so imeli njihovi nasprotniki 12 strelov in štiri zadetke.

V nedeljo bo imel dovolj časa, da se vrne na turnir, saj se njegove mednarodne dolžnosti končajo prej kot številni mednarodni igralci.

Matt Doherty

Doherty je bil eden izmed nesrečnih igralcev, ki so prišli skozi mednarodno okno, saj je v svojih dveh tekmah presegel skupno Irsko s 7: 0.

Po 90 minutah prve zmage proti Azerbajdžanu in zmage nad Katarjem s 4: 0 je moral branilec po polčasu oditi.

Med prejeto igro je irski reprezentant odigral boljšo vlogo krila, kot je bil navajen pri Spursu in je bil pohvaljen za svojo igro.

Doherty se je po njegovih dobrih predstavah morda veselil vrnitve v severni London in morda so upali, da bo imel več časa na igrišču za Tottenham, kjer se je do zdaj boril v tej sezoni.

V začetku oktobra je desni branilec irskega nogometnega oboževalca naredil intervju na televiziji in se strinjal, da bo tam delal ter razpravljal o tem, kako bi lahko ustanovil Spurs in se vrnil v XI.

“Odvisno od mene. Moram dobro trenirati. V športu moram igrati bolje, ko dobim priložnost,” je dejal.

READ  Zasedba 4-3-3 proti Watfordu z Alison in Fabinhom ni na voljo

Prepričan je, da že dolgo ni bil aktiven, zato se lahko vrne na trening in skuša dokazati, zakaj bi morali dati priložnost Espiridu Santu.

Emerson Royal

Brazilija je ena izmed mednarodnih ekip, ki je igrala, saj je v petek premagala Urugvaj in remizirala proti Kolumbiji po zmagi nad Venezuelo.

Na prvih dveh tekmah so imeli Royals le 13 minut nogometa, zato bodo v naslednji tekmi bolj samozavestni.

Desni bočni igralec bo imel minimalni čas, ki ga lahko zapusti, od konca mednarodnih nalog in v Newcastlu svojega kluba. Zaradi poškodbe Dohertyja bi ga lahko alternativno vpoklicali v park St. James.

Christian Romero

Romero je imel v južnoameriški trojici kaotičen prvi mednarodni premor, ker so igrali v državi z rdečimi seznami in so bili pred vrnitvijo v Spurs izolirani na Hrvaškem.

Te težave se tokrat ne bodo pojavile, saj so se države na rdečem seznamu Covid-19 zmanjšale in je bil pojasnjen status igralcev, ki se vračajo z mednarodnih dolžnosti.

Po remiju proti Paragvaju je Argentina zmagala proti Urugvaju, Romero pa je na obeh tekmah igral 90 minut.

23-letnika bi lahko v nedeljo izključili iz igre, saj do vrnitve v severni London še ni odigral druge tekme.

Nuno Espirido Santo meni, da si je večina njegovih igralcev, ki so bili v nedeljo na mednarodni dolžnosti proti Newcastlu, to zaslužila.

Davinson Sanchez

Sanchez je bil eden od treh igralcev, ki so se po prvem mednarodnem premoru udeležili 10-dnevnega tabora na Hrvaškem.

Kolumbijec za svojo državo še ni dobil igralnega časa, saj je bil doslej v remiju 0: 0 proti Urugvaju in Braziliji neizkoriščen nadomestek.

Južnoameriški reprezentanci je še preostala ena tekma, saj se v petek pomerijo z Ekvadorjem, sredinskega branilca pa zapustijo le malo pred vrnitvijo v severni London.

Njegova vloga pri otvoritvi XI Espirida Santa je vprašljiva, saj se bo pozno vrnil na svoje spletno mesto in poklicali ga bodo le, če bo to nujno potrebno.

Joe Rotten

Roden je še en igralec Spursa, ki je imel uspešne mednarodne odmore in je igral vsako minuto dveh tekem Walesa proti Češki in Estoniji.

V intervjuju za Sky Sports je dejal: »Preden se je odpravil proti severu v Lowe’s, je branilca pohvalil valižanski soigralec Chris Mempham.

READ  Avstralski junak brutalne faze Gira, roza majica ima novega lastnika #video

Med svojimi dolžnostmi je pokazal svojo kakovost za svojo državo, vendar mu Espirido Santo ni dal veliko priložnosti, med njim in njegovimi tremi osrednjimi branilci pa je vladala ostra konkurenca.

Rodan je dejal, da so njegovi mednarodni nastopi pomagali dokazati, zakaj si zasluži mesto na vrhu XI, in upa, da bi mu pozen prihod iz Sancheza in Romera lahko pomagal, da se bo v nedeljo povzpel v Pekinški red.

Sergio Regulan

Po zmagi nad Italijo v polfinalu z 2: 1 se je Španija uvrstila v finale lige, a proti Franciji ni uspela zmagati.

Ta teden se je govorilo, da se bo Reiculan, ki je lani odšel v severni London, vrnil v Real Madrid.

Španec je bil nesrečen, ker je bil neuporabljena alternativa obema napravama, čeprav bi morala biti pripravljena za izstrelitev v parku St. James.

Ben Davis

Davis se je umaknil iz Walesa, glavni trener Portugalske pa je razložil svojo težavo pred obračunom Tottenhama proti Aston Villi.

“Ima problem z oteklino slepiča.” rekel je. “Zanj je bilo poskrbljeno, imel je nekaj pregledov, vendar ni mogel igrati [against NS Mura]Bil je v bolečinah. “

Zaradi težave ni znano, kdaj se bo levi branilec vrnil.

Oliver Skip

Med mednarodnim premorom, ko je Anglija odigrala celotno tekmo proti Sloveniji za U21, je Skipp dobil tudi nekaj igralnega časa.

Nekdanji igralec Spursa Pascal Simponda je mladeniča pohvalil za kakovost, ki jo je doslej pokazal v severnem Londonu.

“Oliver Skip je dobro začel sezono, zato si zasluži uvrstitev med najboljše XI,” je dejal.

21-letnik je bil proti Andori neizkoriščen nadomestek, zato bi se moral biti pripravljen vrniti v prvo ligo, če bo izbran.

Pierre-Emile Hojbjerg

Hodgeburg je bil eden dosedanjih izstopajočih igralcev Tottenhama, ki je s Skippom sklenil močno partnerstvo, enako pa je bilo tudi v njegovi državi.

26-letnik je celotno tekmo odigral v Midfield Centru in na svetovnem prvenstvu leta 2022 na Danskem premagal Dansko z 1: 0.

Avstrija je zmagala le nekaj dni po tem, ko je premagala Moldavijo, z mednarodnimi tekmami, ki so se končale v torek, pa se je Hojberg imel čas pripraviti, da se bo v nedeljo pomeril s strani Steva Brucea.

Mladi Lo Celso

Lo Celso, finalist, ki je po prvem mednarodnem premoru ustvaril trio izoliranih igralcev, bo hvaležen, da se tokrat ne bo zgodilo.

READ  Ukrajinka Svitolina, Kostyuk - Tenis: Svitolina, Kostyuk se je uvrstila v četrtfinale WTA turnirja v Abu Dabiju za četrtfinale WTA turnirja v Abu Dabiju

Doslej je igral na dveh tekmah proti Argentini in s 3: 0 premagal Urugvaj.

25-letnik naj bi se za najboljšo XI potegoval z Dele Alli in Tagney Ntombel, a Argentino čaka še ena tekma, kar pomeni, da se bo v severni London vrnil šele dan pred tekmo v Newcastlu. Nedelja.

Brian Gill

Eden od poletnih podpisov Tottenhama je Gill na svoji klubski ravni že navdušil s svojimi energijskimi nastopi.

Španci so bili na tem mednarodnem premoru vpoklicani v prvo ekipo svoje države, potem ko se je Marcos Lorende poškodoval in v polfinalu lige narodov dobil 15 minut nogometa.

V finalu je bil neizkoriščen nadomestek, vendar upa, da se bo vrnil v severni London in si privoščil še nekaj minut pod vodstvom Espirida Santa.

Son Hyung-min nastopa v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo v Južni Koreji proti Siriji

Son Hyung-min

Sin je zdaj videti neustavljiv, saj je že dosegel tri zadetke za Spurs in je bil eden od edinih zvezdnikov.

Ni se ustavilo, ko je igral za svojo državo. Ne samo, da je Južna Koreja igrala 90 minut na obeh tekmah, dosegel je tudi dva zadetka.

Prvi gol je prišel v zadnji minuti tekme proti Siriji, ki se je v drugem polčasu z Iranom končala z remijem 1: 1.

29 -letni Espirido Santo upa, da bo nadaljeval s temi predstavami in dosegel cilje svojega kluba.

Harry Kane

Kane v tej sezoni še ni dosegel zadetka v Premier ligi, na tekmi Anglije proti Madžarski pa je igral 76 minut.

Bil je neizkoriščen nadomestek proti Andori, ki naj bi bil posledica prejšnjih poškodb gležnja.

Po zadnjih tekmah je kapetan Anglije o svoji zavezi spregovoril v intervjuju za ITV.

“Vsakič, ko pristanem na igrišču, dam 110% klubu in državi,” je priznal.

28-letnik upa, da bo lahko igral v nedeljo in se na točkovalni poti vrnil v Tottenham.

Uvod v varen status, posledice pridobitve v Newcastlu, svetovno prvenstvo v Katarju – Sporočite nam svoje misli o največjih vprašanjih nogometa v spodnji raziskavi.

Tottenham Youth

Nekateri mladi Spursi so vključeni tudi v mednarodne naloge.

Dan Scarlett je v torek v porazu proti Belgiji dosegel oporo za Anglijo U19, na klopi pa sta bila Nile John in Alfie Devin.

Maxim Paskotsi je v 90. minuti v Estoniji premagal Wales z 1: 0 in na večini tekem igral proti Belorusiji.

Vsi štirje mladi igralci upajo, da bodo nadaljevali z rastjo, da bodo imeli več priložnosti igrati za prvo ekipo.

Zadnji kaotični mednarodni premor je veliko krajši od Espirida Santa in njegove ekipe v Tottenhamu in upa, da bo večina njegovih igralcev pripravljena na spopad v Newcastlu v nedeljo.