Ugotovite razpored tekem glavnega kroga Egipta 2021

Kairo, 20. januarja 2021: Po predhodnem krogu svetovnega prvenstva IHF za moške 2021 je bil potrjen urnik glavnega kroga in predsedniškega pokala.

Spodaj so navedene vse tekme, ki si jih lahko ogledate v kairo po lokalnem času.

Sreda, 20. januarja

Glavni krog – skupina III

Stadion dr. Hassan Moustaba

16:30 Švica proti Islandiji

19:00 Francija proti Alžiriji

21:30 Portugalska proti Norveški

Primarni krog – skupina IV

Stadion v Kairu

16:30 Severna Makedonija proti Sloveniji

19:00 Ekipa ruske rokometne zveze proti Egiptu

21:30 Švedska proti Belorusiji

Četrtek, 21. januarja

Glavni krog – I. skupina

Nova prestolnica

16:30 Urugvaj proti Poljski

19:00 Madžarska proti Braziliji

21:30 Španija proti Nemčiji

Glavni krog – skupina II

Stadion v Kairu

16:30 Japonska proti Argentini

19:00 Hrvaška proti Bahrajnu

21:30 Danska proti Katarju

Petek, 22. januarja

Glavni krog – skupina III

Stadion dr. Hassan Moustaba

16:30 Švica proti Portugalski

19:00 Islandija proti Franciji

21:30 Norveška proti Alžiriji

Primarni krog – skupina IV

Stadion v Kairu

16:30 Severna Makedonija proti moštvu Ruske rokometne zveze

19:00 Egipt proti Belorusiji

21:30 Slovenija proti Švedski

Sobota, 23. januarja

Glavni krog – I. skupina

Nova prestolnica

16:30 Urugvaj proti Španiji

19:00 Poljska proti Madžarska

21:30 Nemčija proti Braziliji

Glavni krog – skupina II

Stadion v Kairu

16:30 Katar proti Bahrajnu

19:00 Argentina proti Hrvaški

21:30 Japonska proti Danski

Nedelja, 24. januarja

Glavni krog – skupina III

Stadion dr. Hassan Moustaba

16:30 Alžirija proti Švici

19:00 Islandija proti Norveški

21:30 Portugalska proti Franciji

Primarni krog – skupina IV

READ  Ekipa Glass 3X3 naj bi začela z mehurčkovim treningom v Kalambi prihodnji teden

Stadion v Kairu

16:30 Belorusija proti Severni Makedoniji

19:00 Slovenija proti Egiptu

21:30 Ekipa ruske rokometne zveze proti Švedski

Ponedeljek, 25. januarja

Glavni krog – I. skupina

Nova prestolnica

16:30 Brazilija proti Urugvaju

19:00 Španija proti Madžarski

21:30 Poljska proti Nemčiji

Glavni krog – skupina II

Stadion v Kairu

16:30 Bahrajn proti Japonski

19:00 Argentina proti Katarju

21:30 Danska proti Hrvaški

Predsedniški pokal (25–32)

Sreda, 20. januarja

Nova prestolnica

16:30 Čile proti Republiki Koreji

19:00 Avstrija proti Maroku

Četrtek, 21. januarja

Stadion dr. Hassan Moustaba

19:00 Angola proti D.R. Kongo

Petek, 22. januarja

16:30 Maroko proti Republiki Koreji

19:00 Avstrija proti Čilu

Sobota, 23. januarja

Stadion dr. Hassan Moustaba

19:00 Tunizija proti DR Kongo

Nedelja, 24. januarja

16:30 Maroko proti Čilu

19:00 Republika Koreja proti Avstriji

Ponedeljek, 25. januarja

Stadion dr. Hassan Moustaba

19:00 Tunizija proti Angoli

* Tekme # 87, # 91, # 95 se ne bodo igrale zaradi umika Zelenortskih otokov.

Marija Ana

Amaterski kavni evangelist. Certificirani pionir piva. Navdušeno skromen navdušenec pop kulture.

Related Posts

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

| Long Play 2020 | All Rights Reserved|