Tottenham 5-1 NS Mura: Hat triki Harryja Kanea povečujejo moralo | Novice o nogometu

Tottenham 5-1 NS Mura: Hat triki Harryja Kanea povečujejo moralo |  Novice o nogometu

Harry Kane je dosegel 30-minutni hat-trick, ko je Tottenham olajšal pritisk na Nuta Espirita Santa, ki je v konferenčni ligi Evrope zmagal s 5: 1 proti NS Mura.

Potem ko so v treh zaporednih ligaških porazih prejeli tri zadetke, Spurs ni mogel prenesti drugega zaostanka, ampak je potreboval osem minut, da je igro presegel slovenskega prvaka.

Kapitan Dele Alli je zmagal, nato pa v četrti minuti preusmeril enajstmetrovko, Giovanni Lo Celso je štiri minute pozneje sijajno zadel, s čimer je Spurs prišel do polčasa.

Neverjeten volej Zige Gaussa – cilj igre – je prepolovil primanjkljaj NS Mure, a je Kane eno uro prej prišel s klopi in v pol ure preusmeril tri tesne poskuse za zmago. G, po zmagi na Redes Vitesse Arnhem.

V kolikšni meri se bodo v nedeljo zaradi poškodb na derbiju severnega Londona okrepile morale, a vsaj Spurs je postavil temelje za spopadanje s težkimi izzivi.

Ocene igralcev

Tottenham: Colini (6), Doherty (5), Roden (6), Romero (6), Regulon (6), Allie (7), Skip (6), Wings (6), Lo Celso (7), Scarlett (6) , Ubij (6).

Pod: Kane (8), sin (7), Maura (7), Hodgson (6), Emerson Royal (n / a).

NS Mura: Obradovic (5), Karniknik (5), Marusko (5), Korenk (5), Goose (7), Lorbeck (5), Harvard (5), Kosher (5), Sturm (5), Mulahuzhenovic (5), Marosa (6).

Pod: D. Chipot (5), Schofleck (5), Oro (5), Latrick (5).

Igralec tekme: Harry Kane

Kane olajša pritisk na Treble Nuno

Del Ali
Slika:
Četrta minuta kazni Dele Allija je šla proti zmagi proti Tottenhamu NS Mura

Na uri so bile le tri minute, ko je Spurs prvič odprl. Slika Dan Scarlett je Allieja izpustila za gol, kjer ga je podrl vratar Madko Obratovich. Ponoči se je kapetan Spursov Alli izločil iz prahu in poslal z 12 metrov, ko so gostitelji napadli štiri minute naprej.

READ  Potapljači, ujeti pod palubo, mrzlično iščejo izhod, ko zagori čoln z zarodki, videoposnetek | aprila

Lo Celso je zapeljal na območje, osem minut kasneje pa se je vodstvo Spursa podvojilo in sprožilo strupeno gibanje v zgornjem kotu, eden pa se je hitro spremenil v dva.

NS Mura bi moral v 12 minutah prepoloviti primanjkljaj, vendar je bil Nordin Mulahusezhnovich z glavo nepričakovan, ko je z glavo prišel neprepoznan predložek Amateza Marose.

Novice ekipe

• Le Del Alli in Sergio Regulan sta ohranila svoja mesta, saj je Nuno Espirido naredil devet sprememb v ekipi Tottenhama, ki je izgubila proti Santo Arsenalu.

Spursi so bili spet v ospredju prekrška z Alliejevo hudo motivacijo, da je dostojno rešil Obradovića v golu mule.

Spursov poskusni pristop jih je lovil v osmi minuti drugega polčasa in proti toku igre je Goose poslal izjemen volej.

To je spodbudilo Nuna, da se vrne na svojo klop, pri čemer so Kane, Hyung-Min Sun in Lucas Mara izjavo dali trikrat na uro prej, kar je spremenilo počasno delovanje Spursa.

V nekaj sekundah po tem, ko je Kane vstopil v boj, je šel na območje in iskal kazen in kmalu spet dobil prednost Spursov za dva zadetka, ki se ji je pridružil skozi podajo Moura in prehitel Obradovića.

Menjava Harry Kane in Hyung-Min Sun sta dosegla četrti gol Spursa
Slika:
Menjava Harry Kane in Hyung-Min Son se pridružita četrtemu golu Spursa

Kane je v 76 minutah dodal svojo drugo minuto z medicinskim zaključkom na hitrem števcu Spursa, v katerem je videl svojega sina, ki se je postavil spodaj levo in blokiral izziv, preden je poiskal svojega udarnega partnerja.

Nato je z dvema minutama časa Kane dosegel svoj rekord hat-tricka in zbral zvite podaje Lo Celsa, Spurs pa je po preizkusnem obdobju stopil v pravo smer.

Kaj je rekel upravitelj …

Šef Spursa Nuno Espirido Santo se je pogovarjal z BT Sport: “Zelo dobro [performance].Začeli smo dobro in naša energija je bila dobra. Na začetku drugega polčasa so zadeli. Po tem smo igrali dobro. Dobra igra.

READ  Kako gledati oddaje Gateshead Diamond League

»To je nekaj, kar bi morali storiti [the triple sub] Obvezno. Najboljši način za pripravo igralcev je igra. Za fante so minute pomembne. Veliko pozitivnega. “

Za dostopnejši video predvajalnik uporabite brskalnik Chrome

Glavni trener Tottenhama Nuno Espirido Santo je bil navdušen nad nastopom svoje ekipe, saj je v četrtek v ligi Europa premagala NS Muro s 5: 1.