Stateman končal na petem mestu v izzivu Wildgate, Geek uvrstil med 300 najboljših WPU | Šport

Lawrence, Conn – Moška kegljaška ekipa Williama Benna je konec tedna končala na petem mestu na tekmovanju Baker Wildgate Challenge in najprej videla načrt.

Bryce Kiegel (Fr., Princeton, Minn., izobraževanje), kegljač za ekipo University Reserve, je v svoji peti tekmi v posameznih krogih napisal prvih 300 iger v zgodovini šole. Kejriwal, ki je končal s skupno 1.125 žogami od 107 kegljačev, je bil tretji na tekmi.

Jason Minor (Sr., Sylvis, Ill., Business Management) je bil vodilni igralec v univerzitetni ekipi, ki je končal na 12. mestu s skupno 1.064 keglji in povprečno 213 igrami. Rogue Gostrick (Sr., Copper, Slovenija, Sports Management) in Brandon Freese (Sr., Marshalltown, Iowa, Software Engineering) sta se uvrstila na 15. oziroma 16. mesto. Gostric je padel 1.033 kegljev, Freese pa zaostajal za 1.024.

Alexander Kostrik (Sr., Gopher, Slovenija, Sports Management) in Ryan Dudley (Sr., Anchorage, Aljaska, Business Management) sta končala med najboljših 30 in se uvrstila na 27. mesto s skupnimi 961 keglji. Alexander je dosegel najboljše z 250, Dudley pa 245.

Navy in Gold sta bila na vrhu skupine po posameznih delih, Packer pa je imel tudi dobro predstavo v igri, ki je končal z največjim moštvenim vsoto 3.492 keglji. V zadnjem krogu Packer Championshipa so se uvrstili na prvo mesto na lestvici, vendar niso uspeli napredovati s prve stopnje v igri Championship Baker, saj so na turnirju končali na petem mestu.

Kaj sledi: Državniki so naslednji konec tedna začeli svojo pot v Indianapolis na Hoosier Classic. Hoosier Pip. Potekalo bo od 19.-20.

READ  Transparency International poroča o zaskrbljenosti državljanov EU zaradi naraščanja stopnje korupcije - izstop