St. Mirren 1-2 Hips: Jack Rones dobi ekipne zmage s pošiljanjem Jacka Alnwicka | Nogometne novice

Ryan Borius je svojo zavezanost ponovno potrdil z boki, ko je ekipo Jacka Rosea pomagal poslati na tretje mesto, ko je v Paisleyju premagal 10-članskega St.

Ker se je prestopni rok v ponedeljek zaprl, je moral sistem Leath blokirati zanimanje branilca škotske ekipe in vodilnega strelca Kevina Nisbeta.

Medtem ko naj bi Nisbet bil nezadovoljen z odločitvijo Birminghama, da zavrne ponudbo v višini 2,5 milijona m, Borius ni kazal nobenih znakov razočaranja, ko se je povzpel s klopi in vodil v odprtju zmage Hipov z 2: 1.

Tudi začetno postavitev je zapustil Nisbet, a je bil Martin Boyle na igrišču, ko je v 70. minuti znižal enajstmetrovko, ki je zagotovila prednost Aberdeenu.

Svetniki so bili v redu, preden je napako Jacka Doyle-Hayesa izključil vratar Jack Alnwick.

Zamenjal Jon Obica jih je pozno potisnil zadetek, a pri prvih šestih nasprotnikih niso uspeli doseči hat-tricka treh zaporednih zmag.

Ekipa Jima Goodwina je zadnji Midwick premagala Dundee United, nato prvo zmago v Celtic Parku po letu 1990.

Svetniki so v ekipo, ki je zahtevala zgodovinski uspeh, štirikrat spremenili vrnitev Richarda Tidea, Doyle-Hayesa, Ryana Flynna in Iman Proby.

Slika:
Jack Alnwick je bil izključen na pol poti, ker je podrl Martina Boylea

Prijatelji so jih odpeljali tam, kjer so končali proti Hoopsu, in znova pokazali, da lahko s podajo podajo velike fante Premiershipa.

Kljub temu so bili le boki, ki jih Ophir Marciano ni motil.

Marcus Fraser je v 16. minuti napredoval naprej, preden je tesno zožil vodstvo, preden je Christian Dennis ujel.

Hibernian je medtem komentarje zmanjšal. V zraku je bilo celo razočaranje, ko je Chris Cotton v 35 minutah postavil Tide v polje.

READ  Razširjena obsodba Janijeve zavrnitve priznanja Pythonove zmage

Sodnik Alan Muir se je polovično pritožil za denarno kazen – a 60 sekund pozneje je prišel do zgornjega žepa.

Doyle-Hayes je bil kratek z zadnjo podajo, ko je z bočno muho žogo vrgel naravnost v bajonet, da je Alnwick v paniki šel čez svojo škatlo.

Connor McCarthy je bil na naslovnici Saintsov, toda Muir je ugotovil, da je to jasna priložnost za streljanje in izstrelil čuvaja Paisleyja.

Nadomestni štoper Dean Linus – zadnji odličen nastop moštev za svetnike je bil decembra 2018 – zahvaljujoč Paulu McKinnu, ki se je zgodaj dotaknil žoge namesto tenisa, ko je razumel prizadevanja na daljavo.

Martin Boyle zadene (levo) boke & # 39;  Drugi zadetek z enajstmetrovke
Slika:
Martin Boyle (levo) je z enajstmetrovke dosegel drugi zadetek Hipsa

Nisbet je bil predstavljen osem minut po premoru, Rose pa je skrbelo, da mu ne bo uspelo narediti velikega dodatka.

Prav Borius je bil vržen v odmoru za Darrena McGregorja – tisti, ki je občinstvo vodil v 55. minuti, ko je s trdnim udarcem z glavo srečal Boylejev kot in prečkal standardno črto.

Po eksploziji v Boyle Pile, da bi izkopal križ, je Christian Toitz dobil čudovito roko na žogo, ko je zagrabil naslov.

Vendar je bil Boyle spet zagon, ki mu je postavil temelje za drugi cilj Hipsa. Med obema igralcema je močno razpršil Jamieja Murphyja, ki ga je nato Fraser vlekel, ko je skočil v polje.

Boyle je sprejel dolžnosti sproženega udarca in Linusa poslal v napačno smer za sedmi gol v sezoni.

Toda štiri minute kasneje so se gostitelji vrnili in Dylan Connolly je tekel pred dolgo žogo Jamieja McGratha, preden je spustil Opico.

Vendar so imeli srečo, da niso zamudili tretjih trenutkov zadetkov, ko je Murphy z zavihanim naporom zatresel vratnico.

READ  Pink je ponosna na svoja močna stegna #video

Kaj so rekli menedžerji …

St. Mirren Manager Jim Goodwin: “To je razočaranje, mislil sem, da smo bili najboljša ekipa v 11 Vs 11. Bili smo številka ena v igri in ustvarili nekaj dobrih priložnosti.

»Torej, če se vam zdi, da ste manj z moškim, na žalost postane za vas zelo dolg večer.

“Fantje spodbujamo, če ne bodo napredovali, da začnejo znova. Imamo vratarja, ki se zelo dobro znajde z žogo pod nogami, vendar je Jake slabo podal, vendar jo sprejme.

“Jack je prišel zgodaj, nato pa se ustavil in se vrnil. Včasih se sprejmejo te odločitve in ti ne moreš ničesar storiti.”

Boki šef Jack Rose: “Ryan Borius in Kevin Nisbet sta imela do zdaj dobre sezone, zato so me zanimali. Upam, da bi se situacija spet pojavila, če bi igrala tako kot poleti.

»Del moje naloge je, da jih izboljšam in odpeljem tja, kamor želijo biti v življenju, pa naj gre za mednarodno priznanje ali višje nagrade.

“Izboljšati jih je moja naloga. Z obema smo trdo delali. To je bil opomin zanje. Mislim, da nam zaupajo. To lahko vidite nocoj.”

Kaj je naslednje?

Gostiteljica sv. Mirrena Kilmarnock sobota; Začetek ob 15. uri. Hips hkrati gosti Aberdeen.