Srbija vs. Prenos Slovenije v živo: Glejte UEFA Ligo narodov na spletu – Kako gledati in prenašati igre Major League & College Games

Slovenija je po porazu proti Švedski z 2:0 na prvi tekmi skupinskega dela na zadnjem mestu skupine B4. Srbija, ki je v četrtek izgubila uvodni turnir, je tretja v skupini, le mesto nad Slovenijo po gol razliki.

Kako videti Srbija vs. Slovenija Danes:

Datum tekme: 5. junij 2022

Čas tekme: 14:35 ET

TV frekvenca: Športna mreža Fubo

Prenos v živo Srbija vs. Slovenija Na fuboTV: Zagotovite si dostop zdaj!

Srbija je izgubila z 1:0 proti Norveški na uvodni tekmi Lige narodov UEFA, kjer je Erling Holland zadel v prvem polčasu in Norvežanom zagotovil vse tri točke. Sedaj je sledil niz porazov Srbov, ki so marca izgubili s 3:0 proti Danski na prijateljski tekmi. Poraz proti Dancem je Srbiji prekinil sedem tekem brez poraza na vseh tekmovanjih, ki so v tem obdobju dosegli šest zmag in en remi.