Sirstia V Paulini Prenos v živo in napovedi za odprto prvenstvo Slovenije 2021

Sorana Cirstia proti Jasmine Pavlini Prenos v živo, napoved
Fotografija: Christian Messiano

Romunska četrta nosilka Sorana Cristia se bo v četrtfinalu OP Slovenije 2021 srečala z nezasedeno Italijanko Jasmine Pavolini. Pridobite možnosti pretakanja v živo tega tekmovanja Sorana Cirstia V Jasmine Pollini. Tukaj

Želite spremljati Odprto prvenstvo Slovenije 2021 na spletu?

*Pravila in pogoji v živo:
Oglejte si igre v živo na mobilnem telefonu, tabličnem računalniku ali namizju, vključno z nogometom, tenisom in košarko. Za kvalifikacijo potrebujete le financiran račun ali stavo v zadnjih 24 urah.

Sorana Cirstia proti Jasmine Paulini Head

To je prvo srečanje med obema.

Preberi več:

Cirstia Edges Out Martinkova

Na podlagi leta oživljanja je Sorana Cirstea v četrtem četrtletju sezone v četrti četrtini sezone v enakih nizih premagala Tereso Martinkovo.

Romun, ki je na turnirju zasedel četrto mesto, je rešil 14 od 16 brejk točk in pet od šestih priložnosti izkoristil za prekinitev češkega servisa, da je v drugem krogu zmagal s 7-5, 6-2.

Svetovno število. 40-letnik je v prvem krogu premagal Heather Watson s 6-1, 6-3.

Proti Martinkovi, ki je v prvem nizu vodila z 0: 3, imela pa je v servisu Syrstia 2-5 (30-40). Romunka je kljub temu rešila nastavljeno točko, nato pa je Čehkinji v naslednji igri preprečila izročitev niza in jo tako premagala na 15. V dobrem ritmu je Cirstia dobila naslednje tri igre, pa tudi prvi niz.

V drugem je prevladovala s tremi brejki proti enemu od servisov Martinkove, vendar je bilo pretežko končati zadnjo igro, saj je prihranila sedem break točk, preden je svojo drugo igralno točko spremenila v razliko.

Cyrstia, ki je letos v Istanbulu osvojila drugi naslov WTA in prvo zmago po letu 2008, je bila finalistka v Strasbourgu in četrtfinalistka trofeje Croambians Trophy. Četrtkova zmaga nad 31-letnikom se je v tej sezoni izboljšala s 23: 15.

READ  Gopidar je na vrhu seznama 3 zvezdic tedna

Paulini odstrani Kalinskaya

Jasmine Pavolini se je letos uvrstila v četrtfinale starejših, potem ko je v četrtek v 16. krogu premagala Rusinjo Anno Kalinskaya.

Ko se je tekma končala, je Italijan polovico osmih break točk zamenjal za Kalinskoya s 6-3, 6-2 v eni uri in 30 minutah.

Paolini je letos nastopil v dveh finalih WTA 125, na Hrvaškem je osvojil naslov in v francoskem Saint Malou zasedel drugo mesto. Obe tekmi sta dogodka na igrišču.

25-letnik je zdaj vplival na ostrih sodiščih. Na Chicagu in OP ZDA je dosegel drugi krog in v Luksemburgu zmagal dva zapored, da bi dosegel zadnjih osem.

Paulini je svojo kampanjo začela z zmago Dione Ystremske. Ko se je Ukrajinec upokojil, je v uvodnem krogu vodil s 7-6 (7-5), 4-1.

V petek namerava zmagati v prvi četrtini na višji ravni.

Cyrstia proti Baloni Napoved in Nasvet

Cirstia je v obeh zelo izkušena in se je v tej sezoni dobro odrezala. Pričakujte, da bo Romun zmagal naravnost in napredoval.

Odprto prvenstvo Slovenije 2021 bo potekalo od 13. do 19. septembra. Te tekme si lahko ogledate tukaj in stavite. Tukaj dobite najnovejše napovedi o vrhunskem tenisu.