Sielini pravi, da poškodba ne bo sprožila zmage Italije

Objavljeno na:

Rim (AFP)

Kljub poškodbi v prvi polovici zmage nad Švico s 3: 0 v sredo v Rimu v sredo, je kapetan Giorgio Cielini dejal, da Italija “ni imela ničesar, kar bi pokvarilo veselje” do napredovanja na zadnjih 16 finala evra 2020.

36-letni branilec Juventusa je na olimpijskih igrah Stadio zavrnil 20-minutni gol za igranje rokometa VAR-a, štiri minute pozneje pa so ga prosili, naj ga prime za stegno.

Nekaj ​​minut po njegovem odhodu je prvi zadetek dosegel Manuel Locadelli, Sasuolo je po odmoru dodal še drugega, Ciro pa minuto iz nepremičnega časa.

“Nič ne more omadeževati tako velikega veselja. Smo v drugem krogu! Nadaljujte tako!” Sielini je po tekmi objavila na Twitterju.

Na njegovo mesto je stopil branilec Lazija Francesco Aserbi, ki je kapetanski oklep predal igralcu Juventusa Leonardu Bonucciju.

Tiskovni predstavnik sestanka je po srečanju potrdil, da bo Sielini potegnil upogibalno mišico v levi nogi in ga pregledal v četrtek.

“Upamo, da ni nič resnega in bomo videli jutri,” je dejal trener Roberto Mancini.

Potem ko je preostanek prvega polčasa preživel na klopi, je Sielini brez težav vstopil v garderobo.

Branilec, ki je zaprl 109-krat, je s 14 tekmami postal Italijan z največ nastopi na evropskem prvenstvu.