Rokometna reprezentanca do 20 let se v 16. krogu svetovnega pokala pomeri s Slovenijo

Egipčanska ekipa U-20 - DATOTEKA

Egipčanska ekipa U-20 – DATOTEKA

Kairo, 13. avgusta 2019: Rokometna reprezentanca U-20 Egipta, ki se bo v 16. krogu svetovnega pokala pomerila s Slovenijo, potem ko je v ponedeljek v finalu svetovnega pokala v Makedoniji premagala Madžarsko z 31/25.

Tekma bo v sredo ob 14.00, v neposrednem prenosu pa jo bo predvajal kanal Time Sport, ki ima pravice do menjave tekem od začetka egiptovskega turnirja.

V drugi skupini je Egipt, ki vključuje Francijo, Švedsko, Madžarsko, Kanado in Tajvan.

Egipčanska reprezentanca je izgubila le proti Franciji, a jim je uspelo premagati Švedsko, Tajvan in Kanado, preden je premagala Madžarsko in svojo ekipo vodila na svetovno prvenstvo.

V tej ekipi: Yasser Mohammad Saif El Din, Omar Ahmed Lodi, Abdel Fattah Ali Youssef Ahmed, Youssef Ala El Din, Masenreda, Mohammad Samir, Mohammad Hosam El Din, Ziad Ahmed, Ibrahim El Saeed, Hassan Ramid Mohammad in.

Mlada rokometna reprezentanca pričakuje močan rekord, kot je egiptovska reprezentanca U-23, ki je na turnirju v Španiji od 16. do 28. julija z 37/27 premagala Portugalsko.

READ  Real je izkoristil nespametno izključitev Vidala in prišel do pomembne zmage v Milanu