PutinSeva proti Poulterju Pretakanje v živo in napovedi za odprto prvenstvo Slovenije 2021

Julija Putinseva proti Katie Poulter Pretakanje v živo, napoved
Fotografija: si.robi

Druga nosilka Yulia Putinseva se na Otvorenem prvenstvu Slovenije 2021 v sredo, 15. septembra, sooča s težkim dvobojem proti Veliki Britaniji Katie Bowler. Tukaj si oglejte možnosti pretakanja v živo tega tekmovanja Yulia Putinseva proti Katie Bowler s predogledom, oči v oči in nasveti

Želite spremljati Odprto prvenstvo Slovenije 2021 na spletu?

*Pravila in pogoji v živo:
Oglejte si igre v živo na mobilnem telefonu, tabličnem računalniku ali namizju, vključno z nogometom, tenisom in košarko. Za kvalifikacijo potrebujete le financiran račun ali stavo v zadnjih 24 urah.

Julija Putinseva proti Katie Poulter v glavo

Putin Seva je dobil edino srečanje para v eni sami gumi na pokalu Fed 2019. Igra se je končala z neodločenim izidom v tretjem nizu, ki je šel po kazahstanski poti.

Preberi več:

Putinova ladja mimo Christiana

Druga nosilka Yulia Putintseva se je z zmago s 6-4 6-4 nad Romunijo Jacqueline Christian uvrstila v drugi krog.

Putin je v prvem krogu na OP ZDA izgubil proti Gayi Kanepi. Potem ko je na prejšnjem OP ZDA izgubil velik del četrtfinala, mu je zdrsnilo 11 mest (danes 44. mesto na svetu).

Vendar se je Kazahstan vrnil z razočarano enostransko zmago nad Christianom. V drugi igri je pogumno ulovil z dna 0-40 in v prvem nizu dvakrat prekinil servis Christiana. Kljub temu, da si je Romunija povrnila odmor, je zavarovalna prekinitev Putinseve zadostovala za določitev niza.

Drugi niz je bil tesen in oba igralca sta med servisom igrala zelo dobro. Putin Seva je v sedmi igri dobil odločilen servis in je bil odločen, da bo v dveh servisnih igrah napredoval v 16. krog.

Brave Boulder napreduje

Katie Poulter je na tekmi na nizki ravni v Sloveniji morda videla manj angleške množice, a pri 16. krogu ni zgrešila niti enega koraka.

READ  Anglija: Ikonska obramba Johna Terryja "Fish Dive" na svetovnem prvenstvu 2010

Svetovno število. 171 je prečkala dva kroga kvalifikacij in dosegla glavni žreb, kjer je s 7-5 6-3 premagala Ukrajinko Katrino Javatsko. Torekova zmaga pomeni, da na treh tekmah ni izpustil niza, drugi sedež pa bo zagotovo kislinski test za Putina Seve.

Ker poškodbe še naprej dušijo Poulterjeve pristojbine, se je 2021 izkazalo za njegovo najbolj produktivno sezono na ravni turneje. Njena direktna zmaga proti Javatski je bila deveta velika zmaga v sezoni-največ, kar ji je uspelo v eni sezoni.

Tri od teh devetih zmag so prišle na travnik Nottinghama, kjer je napredoval v drugo četrtino kariere.

PutinSeva proti Boulder Napoved in Nasvet

Drzni in natančni udarci Boulderja lahko Putina razburijo. Velika Britanija je od zadnjega srečanja prevzela paket iz Kazahstana. Kljub temu, da je Boulder skoraj 150 mest pod Putinovo Sevo, lahko Boulder igra tenis bolje, kot bi kazala njegova uvrstitev, če bi lahko ohranil kakovostno zdravje.

Odprto prvenstvo Slovenije 2021 bo potekalo od 13. do 19. septembra. Te tekme si lahko ogledate tukaj in stavite. Tukaj dobite najnovejše napovedi o vrhunskem tenisu.