Prenos v živo, televizijski kanal, uvodni čas, novice kvalificiranih ekip za svetovno prvenstvo 2022

Turčija gosti Nizozemsko, saj se ta teden začenjajo kvalifikacije za SP 2022.

Norveška, Črna gora, Latvija in gibraltarska skupina G.

1.

Nizozemsko čaka težko potovanje v TurčijoZasluge: AFP

Kdaj je Turčija proti Nizozemski?

  • Turčija proti Nizozemski se začne v sredo, 24. marca, ob 17. uri.
  • V Turčiji je 20.00, na Nizozemskem pa 18.00.
  • Igra kot gostitelj na stadionu Adatourk v Istanbulu.
  • Ko sta se zadnji strani srečali leta 2015, je Turčija s 3: 0 premagala Konyo, ko je za Euro 2016 premagala Nizozemce.

Turčija proti Nizozemski Kateri TV kanal in prenos v živo?

  • V živo na Turčiji proti Nizozemski Smučarski šport Nogomet.
  • Sky začne svojo pokritost ob 16.55.
  • Po turnirju bosta na Sky Sports Football nastopili Srbija in Republika Irska.
  • Če želite igro pretočno predvajati, pojdite na svoj račun Sky Go.
  • Naročniki iger, ki niso iz programa Sky, lahko zdaj spremljajo vse akcije na TV Day Pass s TV 9.99

Kaj so skupinske novice?

Poškodovana branilca Virgil van Dijk in Nathan Ake nista dosledno izstopala za Holland, medtem ko bi lahko sredinski branilec Minesa Jerry Saint Juste in vezist Ajaxa Ryan Cravenberch prvič nastopila na mednarodni tekmi.

Kar zadeva Turčijo, je Liverpool osrednji igralec Ocean Cup in A.C. V moštvu je imenovan vezist Milana Haqqan Calhanoklu.

Kaj se uvršča na svetovno prvenstvo 2022 ta teden?

Sreda

  • Portugalska – Azerbajdžan (19:45)
  • Srbija proti Republiki Irski (19:45)
  • Finska proti Bosni in Hercegovini (19:45)
  • Francija – Ukrajina (19:45)
  • Estonija – Češka (17:00)
  • Belgija – Wales (19:45)
  • Turčija proti Nizozemski (17:00)
  • Gibraltar proti Norveški (19:45)
  • Latvija proti Črni gori (19:45)
  • Ciper proti Slovaški (19:45)
  • Malta proti Rusiji (19:45)
  • Slovenija proti Hrvaški (19:45)
READ  Kje gledati superpokal UEFA: Partnerji za televizijsko oddajanje, prenosi v živo | UEFA superpokal

Četrtek

  • Nemčija proti Islandiji (19:45)
  • Liechtenstein proti Armeniji (19:45)
  • Romunija proti Severni Makedoniji (19:45)
  • Španija – Grčija (19:45)
  • Švedska proti Gruziji (19:45)
  • Bolgarija – Švica (17:00)
  • Italija proti Severni Irski (19:45)
  • Izrael proti Danski (17:00)
  • Moldavija proti Ferskim otokom (19:45)
  • Škotska proti Avstriji (19:45)
  • Andora proti Albaniji (19:45)
  • Anglija proti San Marinu (19:45)
  • Madžarska – Poljska (19:45)

Sobota

  • Republika Irska – Luksemburg (19:45)
  • Srbija proti Portugalski (19:45)
  • Belorusija proti Estoniji (17:00)
  • Češka – Belgija (19:45)
  • Črna gora – Gibraltar (14:00)
  • Nizozemska proti Latviji (17:00)
  • Norveška proti Turčiji (17:00)
  • Rusija proti Sloveniji (14:00)
  • Hrvaška – Ciper (17:00)
  • Slovaška proti Malti (19.45)

Nedelja

  • Armenija proti Islandiji (17:00)
  • Severna Makedonija proti Lihtenštajnu (19:45)
  • Romunija proti Nemčiji (19:45)
  • Gruzija proti Španiji (17:00)
  • Kosovo – Švedska (19:45)
  • Bolgarija – Italija (19:45)
  • Švica – Litva (19:45)
  • Kazahstan proti Franciji (14:00)
  • Ukrajina proti Finski (19:45)
  • Danska proti Moldaviji (17:00)
  • Avstrija proti Ferskim otokom (19:45)
  • Izrael – Škotska (19:45)
  • Albanija – Anglija (17:00)
  • Poljska proti Andori (19:45)
  • San Marino – Madžarska (19:45)

Marko Andrej

“Zombi fanatik. Nagrajeni ljubitelj potovanj. Navdušen glasbeni kreten. Spletni strokovnjak za internet. "

Related Posts

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Read also x