Pogled v končnico NFL | Ledger Independent – Masville Online


(Ves čas na vzhodu)

Tabela je lahko spremenjena in / ali nejasna

Sobota, 16. januarja

Avtomobilske dirke

18.00

NBCSN – AMA Supercross: Svetovno prvenstvo FIM, 1. krog, Houston

Šolska košarka (moški)

12. opoldne

ESPN – Severna Karolina v zvezni državi Florida

ESPN 2 – Gruzija v Mississippiju

Fox – država Ohio v Illinoisu

FS1 – Marquette v St.

13.00

SECN – Missouri pri Texas A&M

13:30

CBS – zvezna država San Diego v zvezni državi Utah

14.00

ESPN – Kentucky v Auburnu

ESPN2 – Michigan, Minnesota

FS1 – Creighton v Butlerju

NBCSN – George Mason na Rhode Islandu

15.00

PAC-12N – Stanford v Koloradu

15.30

SECN – Arkansas v Alabami

16.00

ACCN – Bostonski kolidž v Notre Dame

ESPN – Baylor pri Texas Tech

ESPN2 – Florida, Mississippi

ESPNU – Vzhodna država Tennessee v Fermanu

FS1 – Valparaiso v DePaulu

17.00

PAC-12N – Washington na UCLA

17.30

CBSSSN – Nova Mehika (Las Vegas) v Nevadi

18.00

ESPN – Virginia v Clemsonu

ESPN2 – Severna Iowa v Loyoli (Chicago)

SECN – Vanderbilt v Tennesseeju

19.00

PAC-12N – zvezna država Arizona, Oregon

20.00

ACCN – Louisville, Miami

ESPN – Oklahoma v zvezni državi Oklahoma

ESPN 2 – Brigham Young v San Franciscu

20.30

SECN – Južna Karolina, Louisiana

21:30

PAC-12N – zvezna država Washington v južni Kaliforniji

22.00

ESPN – Konsaka v St. Mary’s

ESPNU – Kalifornija v Utahu

Šolska košarka (deklice)

14.00

ESPNU – Severna Alabama v Liberty

17.00

PDN – država Ohio v Nebraski

20.00

ESPNU – zvezna država Iowa v Baylorju

Šolski hokej (moški)

19.00

PDN – država Ohio v Michiganu

19.30

CBSSSN – država St. Cloud v zahodnem Michiganu

Šolska rokoborba

13.00

PDN – Ben država v Rutgersu

READ  Starka je šele v zadnjih četrt ure utrdila svoj primat v mestu

Številčno drsanje

16.00

NBC – USFS: Ameriško prvenstvo, Las Vegas

21.00

NBCSN – USFS: Ameriško prvenstvo, Las Vegas

Golf

19.00

Golf – PGA Tour: Sony Open, tretji krog, Wiley Country Club, Honolulu

Konjske dirke

18.00

FS1 – Ameriški dan v dirkah

Mešane borilne veščine

15.00

ABC – UFC Fight Night: Max Holloway proti Calvin Qatar (Featherweights), Abu Dhabi, Združeni arabski emirati

Košarka NBA

17.00

NBATV – Houston v San Antoniu

19.30

NBATV – Charlotte v Torontu

NFL Nogomet

16:35

Fox – NFC krog divizije: LA Rams v Green Bayu

20:15

NBC – Krog divizije AFC: Baltimore v Buffalu

NHL hokej

13.00

NHLN – Boston, New Jersey

16.00

NHLN – San Jose v Arizoni

19.00

NHLN – Montreal v Edmontonu

22.00

NHLN – Vancouver v premogu

Rodeo

22.00

CBSSSN – PPR: The American Roots Edition, Okala, str. (Registrirano)

Jadranje

12.00 (nedelja)

NBCSN – Cup of America: Prada Challenger Series (Posneto)

Nogomet (moški)

19.30

NBCSN – Premier liga: West Bromwich Albion pri Wolverhamptonu

10.00

NBCSN – Premier liga: Brighton & Hove Albion v Leeds Unitedu

12.30

NBC – Premier liga: Chelsea v Fulhamu

22.00

FS1 – Liga MX: Klub ZDA v Monterreyu

6:25 (nedelja)

ESPN 2 – Serija A: Fiorentina v Neaplju

Nedelja, 17. januarja

Šolska košarka (moški)

12. opoldne

CBS – severozahodna Iowa

13.00

PDN – Penn State v Burdocku

14.00

ESPNU – osrednja Florida, Houston

14.30

NBCSN – Massachusetts v Fordhamu

16.00

CBSSSN – zvezna država Fresno, Nevada (Reno)

16.30

NBCSN – Dayton v George Washingtonu

17.00

ESPN – Severna Iowa v Loyoli (Chicago)

18.00

ACCN – Virginia Technology v Wake Forestu

CBSSSN – Lafayette College proti Loyola (MD)

READ  Celtic 2-1 Motherwell: Stephen Welsh in Otson Edward sta premagala Steelman | Nogometne novice

ESPNU – država Visita v južnem metodistu

Šolska košarka (deklice)

12. opoldne

ACCN – Bostonski kolidž v Notre Dame

ESPNU – Cincinnati, osrednja Florida

13.00

ESPN 2 – zvezna država Mississippi v Teksasu A&M

SECN – Auburn na Floridi

14.00

CBSSSN – Massachusetts v Richmondu

FS1 – Marquette v St.

PAC-12N – zvezna država Washington v zvezni državi UCLA

15.00

PDN – Maryland v Wisconsinu

ESPN2 – zvezna država Florida v Louisvilleu

SECN – Mississippi v Gruziji

16.00

ACCN – Wake Forest pri Virginia Tech

ESPNU – Memphis na jugu Floride

PAC-12N – zvezna država Oregon, Arizona

17.00

SECN – Vanderbilt v Kentuckyju

Šolska gimnastika (ženske)

17.00

PDN – Maryland, Penn State

ESPN2 – Utah v Oklahomi

Številčno drsanje

15.30

NBC – USFS: Ameriško prvenstvo, Las Vegas

Golf

18.00

Golf – PGA Tour: Sony Open, zadnji krog, Wiley Country Club, Honolulu

Srednja šola košarke (dečki)

19.30

ESPN – St. James NIPC Vabilo: IMG Academy (FL) proti Montverde (FL), Springfield, Wm.

Je velik

12.00 (ponedeljek)

NBCSN – FIS: Veliki svetovni pokal, Oberhof, Nemčija (posneto)

Košarka NBA

13.00

NBATV – New York v Bostonu

19.00

NBATV – Philadelphia v Houstonu

22.00

NBATV – Indiana v LA Clippers

NFL Nogomet

15:05

CBS – Krog divizije AFC: Cleveland v Kansas Cityju

18:40

Fox – krog divizije NFC: Tampa Bay v New Orleansu

NHL hokej

12. opoldne

NBC – Washington v Pittsburghu

19.00

NHLN – Chicago na Floridi

Rodeo

20.00

CBSSSN – PPR: The American Roots Edition, Okala, str. (Registrirano)

Nogomet (moški)

18:25

ESPN 2 – Serija A: Fiorentina v Neaplju

21.00

NBCSN – Premier liga: Tottenham Hotspur v Sheffield Unitedu

14:55

ESPN – Španski superpokal: FC Barcelona vs Athletic Bilbao, finale, Seville, Španija

READ  NBA: Torrent in LeBron vodil v zgodnjem glasovanju vseh zvezd v ligi NBA

20.00

FS1 – Liga MX: Tigrica UANL v Laguni

Smučanje

1 zjutraj (ponedeljek)

NBCSN – FIS: Svetovni pokal v alpskem smučanju, Kranska Cora, Slovenija (posneto)

Plavanje

2.00 (ponedeljek)

NBCSN – TYR: Pro Swimming Series, San Antonio (Posneto)

Marija Ana

Amaterski kavni evangelist. Certificirani pionir piva. Navdušeno skromen navdušenec pop kulture.

Related Posts

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Read also x