Namestitev: (11) Petra Kvitova proti Poloni Herzog

Površina: Zunanje trdno polje

Darilni denar: 40.560.000 $

Predvajanje v živo: ZDA – Tennis Channel & ESPN | UK – BBC TV & Radio India – Star Sports / Disney + Hotstar VIP

Predogled Petra Kvitova proti Poloni Hercog

Petra Kvitova bo svojo kampanjo US Open leta 2021 začela s tekmo prvega kroga proti Slovenki Poloni Herco.

Kivitova, 11. nosilka, je lani v četrtem krogu odprtega prvenstva ZDA doživela neverjetno tesen poraz proti Shelby Rogers. V izenačenem izidu tretjega niza proti Rogersu je Čeh naredil napako v dvojni tekmi in na koncu povedel z 8-6.

Kivitova si bo letos z veseljem privoščila odlično predstavo v New Yorku. Ko je v začetku tega meseca prišel v četrtfinale v Cincinnati, se mu je zdelo, da je pravočasno našel nekaj vzorcev.

Bologna Heroc zavetišče
Bologna Hercock ni imela najboljše prednosti na tekmovanju.

Hercong letos ni dobro začel svoje serije OP ZDA. Po izgubi v kvalifikacijskih krogih tako v Montrealu kot v Cincinnatiju je Slovenec v zadnji minuti vstopil na prvenstvo Clevelanda. A soočil se je z drugim zgodnjim izhodom, v drugem krogu pa je izgubil proti Irini-Camelia Begu.

Petra Kvitova proti Poloni Hercog iz oči v oči

Petra Kvitova vodi Bologna Herkola z 2: 0 s trenutnim obračunom. Čeh ni izpustil niza proti nasprotniku; Na zadnjem srečanju na odprtem prvenstvu Kitajske 2019 je zmagal s 7-6 (6), 6-3.

Napoved Petra Kvitova proti Polona Hercog

Petra Kvitova je bila v redu, ko je tekla v Cincinnatiju.

Glede na velik razkorak pri uvrstitvah in izkušnjah se bo Petra Kvitova na to tekmovanje prijavila kot trdna možnost na papirju. Čehi so imeli v evropskem poletju slab tek, a so na zadnji tekmi v Cincinnatiju igrali bolje.

READ  Dave Grohl je desetletnega "čudežnega bobnarja" povabil na skupni koncert

Preden se je v četrtfinalu upokojila proti Angelique Gerber, je Kivitova prevladovala in v formi zmagala proti tekmecma Ans Zaboor in Veronici Gutermevo.

Storitev seksa in udarci na tla so dobro delovali – pozitivna zmagovalka na vseh tekmah – stopnja nasilov brez prisile – med tednom v Cincinnatiju. Zdaj bo dobila zagon na zadnjem slamu leta.

Bologna Herkog ima močno opremljeno igro, ki se ne razlikuje od igre Kvitove. Toda v preteklosti ji v času krize ni uspelo ostati pri Čehu.

Hercules bi lahko v torek svojemu nasprotniku povzročil nekaj težav, zlasti ko se vrne. Če pa lahko Kvitova obvlada svoje neizsiljeno število napak, lahko zaključi zmago.

Napoved: Petra Kvitova je dobila dva tesna niza.