Palmer je dosegel gol za reprezentanco Anglije do 21 let pod nadzorom Slovenije

Cole Palmer je znova zadel na svojem drugem nastopu v Angliji do 21 let, ko so Junior Lions v svoji zadnji kvalifikacijski tekmi za Euro 2023 remizirali pri Sloveniji z 2:2.

Ko je prejšnji mesec na svojem debiju proti Kosovu do 21 let dosegel osupljiv gol, Palmer Svojo impresivno mednarodno stopnjo zadetkov je ohranil z drugim golom Anglije proti Selgeju.

Conor Gallagher je že v petih minutah vodil Young Lions, da je ekipi Leeja Carsleyja že prej omogočil popoln začetek. Palmer Vzemite središče.

Mladinci Cityja so pokazali odlično vizijo in odlično tehniko, ko so v 14 minutah dosegli ogromen gol iz kazenskega prostora in podvojili rezultat Anglije in jih naredili pošteno.

Kljub temu so se gostitelji po odmoru razburljivo spopadli, da so si prislužili del plena.

Najprej je Mark Spanring našel levi kot mreže pri 49 minutah do polovice zaostanka. Nato je Dušan Stoinovič izenačil z glavo brez primere v 66. minuti.

Naročite se na uradni podcast Man Cityja

Cityjev mladi soigralec Taylor Harwood Belliski je trenutno posojen pri Anderlechtu, je drugič nastopil v Angliji do 21 let Tommy Doyle Trenutno na sezonski posoji pri SV Hamburgerju je bil neizkoriščen nadomestek.

S tem rezultatom se je ekipa Young Lions uvrstila na tretje mesto v skupini G s štirimi točkami iz dveh tekem za Albanijo, ki ima šest točk iz treh, vodilni pa je Cech z devetimi točkami.

Angleška reprezentanca do 21 let se bo v ponedeljek vrnila v akcijo, ko se bo pomerila z Andoro do 21 let.

READ  Jutranji naslovi Slovenije: ponedeljek, 24. maja 2021