Pack-12 vsebuje Elite 8 in dodaja k tekmi redne sezone NFL

Kanadski tisk

Kanadčanka Bianca Andres se je uvrstila v četrtfinale Miamija

MIAMI – Bianca Andres se počuti blizu sebi, ko napreduje v četrtfinale na Miami Open. Kanadčanka, ki je bila na turnirju WTA Tour 1000 uvrščena na osmo mesto, se je v ponedeljek zvečer uvrstila na prireditev WTA Tour 1000 v seriji 3-6, 6-3, 6-2 proti Corbinu Muguruzi, 12. nosilcu Španije. To je Andrzejeva tretja tekma v več kot 16 mesecih in poskuša si povrniti prelomnico svoje sezone 2019, ko je osvojil tri turnirje, med drugim tudi OP ZDA. “Bilo je, kot da je (tekmovanje) korak bližje temu, da se počutim tako dobro kot jaz leta 2019,” je dejal, ko je v ponedeljek spustil Muguruzo. “Rad ga tako valjam, tam se počuti dobro, ujamem težke trenutke.” Andreas je, ko je iz svoje škatle gledal mamo, očeta in psa Koka, Andreas v prvi tekmi tretjega niza zlomil nekdanjega svetovnega prvaka 1 in se od tam skotalil ter podrl igralca, ki je že imel naslov, in dva strela podprvaka. Zmaga v treh nizih je vedno zadovoljiva, še posebej po padcu starterja, je dejal Andres. “Tudi ko sem dol, vem, da lahko najdem pot – večino časa, ne pa ves čas – večino časa se lahko vrnem in najdem način, kako narediti res dobro,” je dejal. Dokazal bom sam. “Kanadčan, ki je rešil šest, se bo v sredo v četrtfinalu pomeril s španskim Sierra Surreys Tormo. Andreas je zlomil Mukuruso, ki je dvakrat močno zadel v drugem nizu, ker na prvi tekmi ni dobil priložnosti za odmor. Drugi odmor je Andrescuja dvignil s 5: 3, Muguruza pa se je z lastnim odmorom vrnil v službo. Kanadčan iz voleja se je dotaknil traku in neizsiljena napaka Muguruze je šla v konec tekme, kar je sprožilo Andresov zaščitni znak. Muguruza je v prvem nizu opazil edini zaostanek, ki je vodil s 5: 3, nato pa dosegel štiri zaporedne točke in ujel uvodne igralce. “Vedel sem, da bo resnično prišla ven. To je storila,” je rekel Andresu. “Ponovno sem jo moral spremeniti. To sem storil v drugem nizu, spet sem se boril, malo sem se boril. Spremenil sem 27-letni Muguruza je leta 2016 osvojil naslove odprtega prvenstva Francije in Wimbledona ter na enem srečanju v Indian Wellsu v Kaliforniji leta 2019 premagal Andrews s 6: 1 in 6: 0. v četrtfinalni zmagi je Kanadčan osvojil svoj prvi naslov WTA v karieri. 20-letni Kanadčan se je po 16-mesečnem odpuščanju vrnil po poškodbi kolena na OP Avstralije februarja in v drugem krogu turnirja za Grand Slam izgubil proti polfinalu. -finale prireditve v Melbournu za igralce, ki so bili sprva izločeni z OP Avstralije. Ndar, a tam jo je poškodba noge odpeljala vse do Miamija. Odkar se je vrnil s trajnega položaja, si Andreas prizadeva igrati brez pričakovanj. “Počutim se na tej tekmi, grem s tokom in se zabavam,” je dejal. “Res se kaže. Želim si ga nadaljevati, ker ko igram najboljši tenis.” Prej v ponedeljek se je moški v 16. krog uvrstil Kanadčan Milos Ranick. Rayonic, 12. nosilec iz Thornhilla, Ont., Je petič dosegel četrti krog prireditve ATP Masters 1000, 6-4, 7 v 10 nastopih. -5 zmag proti 5. nosilki Francozinje Yuko Humbert. V celoti kanadska tekma četrtega kroga med Ravonicom in šestouvrščenim Denisom Shapovalovom je bila v ponedeljek izgubljena, potem ko je Sabobalova s ​​6-3, 7-6 (6) razburil poljsko 26. uvrščeni Hubert Harkoks. Ronnick je svojo prvo priložnost na tekmi za zmago v eni uri in 39 minutah spremenil. Pridni Kanadčan Humbert je imel devet asov za devet in osvojil 77 odstotkov prvih servisnih točk. Rayonic je rešil vse tri break točke, s katerimi se je soočil, ko je petkrat dvakrat premagal Humberta. Rambanik ima zdaj 2: 0 proti Humbertu, potem ko je lani v Parizu zmagal v tretjem nizu. Shapovalov z območja Richmond Hill v Ont.-U se je trudil, da bi kar najbolje izkoristil svoje priložnosti proti Harkasu in rešil vse tri točke za odmor. Hargas je imel le priložnost za preboj, vendar ga je izkoristil za vodstvo s 5-3 na poti do prevzema prvega niza. Shapolov je zdaj proti Harkasu z 1-3. Ranick se bo v torek prvič pomeril s palico na tekmi četrtega kroga. To poročilo kanadske izdaje je bilo prvič objavljeno 29. marca 2021. Kanadsko založništvo