Odprto prvenstvo Francije za ženske 2021 Brezplačni prenos v živo (6. 12. 21): Barbora Grejikova proti Anastasia Pavlyuchenkova, TV

Odprto prvenstvo Francije za ženske 2021 se v soboto konča z presenetljivim finalom med dvema neverjetnima kandidatkama, ko se bo Barbora Krezhikova pomerila z Anastasijo Pavliushenkovo. Tekma iz ekipe Roland Cross se bo začela ob 9. uri vzhodno.

Živi brezplačno: fuboTV (brezplačna 7-dnevna preskusna različica) In Hulu Live TV (brezplačna preizkusna različica).

Češkoslovaška Češka je v finalu potrebovala tri nize in dodatne igre, da bi v polfinalu premagala Grkinjo Marijo Zachary. Ruskinja Pavločenkova je v ravnih nizih premagala Slovenko Tamaro Zitanšek za napredovanje v finale.

Kaj: 2021 Finale odprtega prvenstva Francije za ženske.

WHO: Barbora Krezikova proti Anastasia Pavlyuchenkova.

Kdaj: 2021 12. junija sobota

Čas: 9:00 vzhod.

Kje: Roland Garros, Pariz.

TV: NBC

Izumitelj kabelskih kanalov: AT&T U-Verse, Comcast Exfinity, Spekter / Listina, Optimalno / alternativno, Cox, DIRECTV, Majhna plošča, Verizon Fios, Vau.

Pretočni prenosi v živo: Fubo.tv (Brezplačen 7-dnevni preizkus); Hulu + TV v živo (Brezplačen preizkus); In NBCSports.com (Potrebna prijava za ponudnika televizijskih programov).

S tremi naslovi Grand Slam za ženske in uvrstitvijo številke 1 med najstnicami se je zmaga zdela hitra in enostavna za mladinko Anastasijo Pavločenkovo.

V profesionalnih ekipah ni tako.

Njena tekma z Barboro Kryzhikovo na odprtem prvenstvu Francije v soboto prihaja ob koncu 52. velike tekme Pavlochchenkove, najbolj slamnega videza, preden je katera koli ženska v odprti dobi, ki se je začela leta 1968, prišla do finala.

Evo, kaj si Pavlučenkova danes misli o svojem mlajšem jazu: “Stara sem 14 let in pomislim:” Kaj je tvoja najljubša tako dolgo? “

“Zdaj je težko govoriti o tem. Ne vem. Dolga pot je bila. 29-letna Rusinja je v četrtek dejala, potem ko je v polfinalu s 7: 5 in 6: 3 premagala Tamaro Zitanšek.” Vsak ima različne možnosti . Ne ​​vem. Vesel sem, da sem bil v finalu. Dosegel. Poskušal sem uživati. “

READ  Svet24.si - Sin Roberta Redforda je umrl

Za Rolanda Carrosa se spodobi konec dveh tednov.

Štirikratna glavna prvakinja Naomi Osaka se je umaknila s turnirja in navedla potrebo po prekinitvi duševnega zdravja. Prva stranka Ash se je zaradi drugega poškodovala iz drugega kroga. Serena Williams je v četrtem krogu izgubila. Branilka naslova Iga Swedech je izpadla v četrtfinalu.

Prvič po OP Avstralije leta 1978 štiri polfinale žensk še nikoli niso bile na Grand Slam-u.

V petek so v polfinalu moških nastopili znani obrazi: Rafael Nadal proti Novaku Đokoviću in Stephanos Tsitsipas proti Aleksandru Sverrevu.

Pavlochenkova, ki je zasedla 31. mesto, je bila do tega tedna v četrtfinalu Grand Slam 0-6.

25-letna Krezhikova iz Češke, ki je zasedla 33. mesto, pred tem potovanjem v Pariz še nikoli ni prestopila četrtega kroga na nobeni ključni lokaciji.

Tudi v nasprotju s svojo nasprotnico je Kryzhikova že petič igrala v velikem žrebu na enem izmed slamov posamičnih turnirjev.

V kategoriji dvojic pa je končal prvi, saj je že osvojil nekaj večjih prvenstev in na tem dogodku prišel do finala odprtega prvenstva Francije. Mary Pierce je bila zadnja ženska, ki je v Parizu osvojila naslove posameznikov in dvojic.

Kryzhikova na turneji ni osvojila nobenega naslova posameznikov do zadnjega meseca na zmagovalni tekmi v Franciji v Strasbourgu. Sloane Stephens, prvakinja odprtega prvenstva ZDA 2017, je zmagala v 11 tekmah, med drugim je v Roland Garrosu premagala 5. nosilko Eleno Svitolina in 17-letnega Koka Kaufa.