Nicolas Ehlers in Danska sta se uvrstili na olimpijske igre leta 2022

Čeprav imamo še več kot dva meseca do začetka redne sezone Winnipeg Jets 2021-2022, Jetsi začnejo naprej, Nicolas Ehlers bo od srede, ko poskuša pomagati svoji domovini, nastopil v olimpijskih kvalifikacijah 2022. Demark se je kvalificiral za prvi nastop na olimpijskih igrah.

Demark in Ehlers sta tekmo začela na fantastičen način. Najprej so s 4: 3 premagali Slovenijo, nato so na drugi tekmi z 11: 1 premagali Južno Korejo, v kateri so Ehlersi dosegli 6 točk.

Krog proti Norveški je Demarka pripeljal v finale, kjer je bil neporažen in je gostil tekmo. Položaj za olimpijske kvalifikacije za obe ekipi je preprost: zmagati na olimpijskih igrah, zasesti mesto ali izgubiti in izgubiti tekme.

Nicolaj Ehlers iz ekipe Winnipeg Jets je pomagal Demarku pri uvrstitvi na prve olimpijske igre.

Na tej tesni tekmi je Demark igral bolje in Norveški preprečil z 2-0.

Igra je bila polna, a je na koncu Demarku v zadnjih minutah drugega obdobja uspelo doseči zadetek, da bi prebil pregrado.

Norveška je v upanju, da bi izenačila igro, poskušala v mrežo Danske vrniti tretjino, a je v zadnjih petih minutah Ehlers poskušal zagotoviti zmago.

Turnir vodi Nicholas Ehlers

Na koncu te mini tekme je močan primer, da je najdragocenejši igralec v ekipi Ehlers.

Ehlers je ekipo vodil po golih, točkah in plusu / minusu. Ehlers je dosegel pet golov in imel štiri podaje za skupno devet točk. Petindvajsetletniki so končali s plus petimi plus / minus.

Ne samo, da je Ehlers svojo ekipo poudaril s točkami, ampak je imel Ehlers več točk kot kateri koli igralec, ki je nastopil v zadnjem krogu kvalifikacij, vključno z drugimi ekipami, ki so bile aktivne prejšnji teden.

READ  Zdaj je RES, slovenski as se NE ŠALI: NAPAD OBVESTEN PO KAOSU!

Olimpijski stadion je postavljen

Poleg tega, da se je Demark uvrstil na igre, sta Latvija in Slovaška premagali tudi svoji ekipi, ki sta zasedli zadnji dve mesti. Tako je zdaj stadion dvanajstih narodov sestavljen iz treh ekip za moški hokej na ledu in šport na olimpijskih igrah:

Skupina A: Kanada, ZDA, Nemčija, Kitajska

Skupina B: Rusija, Češka, Švica, Danska

Skupina cFinska, Švedska, Slovaška, Latvija

Želite slišati vaš glas? Pridružite se Jets White Out Team!

Pišite nam!

Ljubitelji curka Winnipeg: Katera država bo zaenkrat osvojila zlato hokej na olimpijskih igrah 2022? Pustite svoje komentarje spodaj!