Nastop ganskih igralcev v tujini: Gudas je z Ajaxom, Opengom – Gana osvojil prvi naslov v karieri, zadnje novice o nogometu, rezultati v živo, rezultati

GHANAsoccernet.com vam prinaša izčrpno poročilo o uspešnosti ganskih igralcev v tujini v njihovih ligah.

Evropski nogometni strokovnjak Herbert Pokie Yodom vam ta konec tedna predstavlja podrobno poročilo o tem, kako so igralci nastopili v svojih ligah po vsem svetu.

Mohammed Quds Prvi naslov v karieri je osvojil z Ajaxom, saj je v nedeljo premagal Eredivis po zmagi nad nami s 4: 0.

Poročilo spodaj ……

Anglija

Mohamed Salis je bil v akciji za Southampton z neodločenim izidom 1: 1 proti Leicester Cityju

Daniel Amarte je bil na klopi Leicester Cityja

Jordan Iowa in Jeffrey Schlub sta za Crystal Palace premagala Manchester City z 2: 0.

Kratka predstavitev Thomas Partyja o zmagi Arsenala z 2: 0 nad Unitedom v Newcastlu

Na prvenstvu je Tariq Foss z 2: 0 zmagal proti Watfordu za Brentford.

Andy je igral poln tempo branja, ko je bil Iodom Norwich močno napaden. Tekma se je končala s 4: 1

Andre Iu je pogrešal zmago Swansea Cityja z derbijem z 2: 1

Albert Adoma je bil na albumu za QBR z rezultatom 2: 0 proti Stokeu

Italija

Emmanuel Kiaci je bil v akciji za Spiceo z neodločenim izidom 1: 1 proti Veroni

Amado Diambo je bil na klopi Beneventa po porazu z Milanom z 2: 0.

Alfred Duncan in Quadro Asamoah sta bila pripravljena za Cochlear z 1: 1 proti Napoliju.

Francija

V Ligu I Alexander Digigu redno vozi za Strasbourg z zmago nad Marcelom z 1: 1

John Boy je proti Dijonu vodil Mets s 5: 1

V Ligue II je Emmanuel Lomodi igral za Amiens, potem ko je s 3: 0 izgubil proti Queencombu.

Nicholas Oboku je tekmo zaradi poškodbe izpustil

Ebenezer Asifia je s klopi prišel, ko je v neodločenem remiju proti Ajaxiou igral Pav za 23 minut

READ  ŠOK! DVIGNITI! Bartomeu odstopil s predsedniške funkcije! Kaj se dogaja v vrstah katalonskega velikana ?!

Španija

V La Ligi je Joseph Idu igral 45 minut za Zeldo Vigo, z 2: 0 proti Levanteju.

V La Ligi II je Samuel Openg zadel za Real Oviedo z 2: 2 proti Almeriji

Albanija

K.F. Isaac Gyamphy je v Tirani videl 74 minut akcije, ki se je končala brez zadetkov

Richard Danzo je bil na klopi Tirane

Randy Duvamfor je dosegel 90 minut za Skanderbeeva, 2: 0 proti Castriottiju.

Dennis Dowuna je bil na klopi Skanderbeeja

Belorusija

Dennis Tete in Francis Knorr za Slavio Mosir, ki je z 2: 1 izgubila proti Rukprestu

Ramsey Youssef prihaja s klopi in izgubi z 2: 0 proti Energetic-PGU Minsk

Sully Muniru je s klopi prišel igrati v 19. minuti za FC Minsk, ki je proti Sodinu izgubil z 2: 1.

Belgija

Majeed Ashimeru je igral 45 minut za Anderlecht z 2: 2 proti klubu Bruce.

K.V. Usman Bukhari je Gents pripeljal do zmage nad Michelinom z 2: 2

Kitajska

Frank Achempong in Mubarak Wakaso igrata za Shenzhen z 2: 0 na FC Guangzhou

Hrvaška

Nasir Mohamed je bil leta 1962 na klopi Korzike z 2: 0 proti Istri

Češko

Emmanuel Antwi je z zmago z 1: 0 nad Ceskejem Budejovisom pri vodstvu Pribrama povedel 14 minut.

Danska

Maxwell Woltsey in Ibrahim Sadiq sta izgubila s 3: 0 proti Northeastern Midgelandu

Kamaldeen Suleimana je tekmo izpustil zaradi suspenza

V prvi diviziji je David Martin ob zmagi nad Gold IFF z 2: 1 videl 71 minut akcije Freemate Amazerja.

Ebenezer Adet je bil na klopi Prostega amaterja

EGIPT

Guame Ponce in Winful Copina sta remizirala 1: 1 z National Bank Egypt za Ceramico Cleopatra

Solomon Mensa je za El Keizo igral 90 minut, saj je proti Aswan SC izgubil s 3: 0

READ  Rezervist de Jong je kaznoval številne zapravljene priložnosti Rdečih hudičev

John Antwyp je našel 75 minut v piramidah z neodločenim izidom 1: 1 proti Jamaleku

Estonija

Ishaq Konda je pri zmagi nad Legijo z 1: 0 igral za Byte 90 minut

Finska

Nana Bodeng pospeši za KUPS v neodločenem remiju proti HJK

Izrael

Mohammad Gamaheni in Hayford Adjay sta bila v akciji za Ashtode z zmago nad Kiryat Shomono z 1: 1.

Eugene Ansa je na tekmi zadel za Šomono

Godzilla Tonio je na tekmi za Maccabi iz Haife zdržala 64 minut, Maccabi pa je z 2: 1 premagal Betto Diko.

Litva

Francis Guerrero je dosegel natečaj za Jalgris s 5: 1 proti Dyni Alitz

Malezija

Jordan Aimbila je v 90. minuti za Selangor dosegel 2-1 proti Petalingu

Nizozemska

Mohamed Kudus je proti FC Emmen s 4: 0 osvojil naslov Erativisa, namesto da bi 14 minut igral Ajax.

Portugalska

Gideon Mensa in Abdul Mumin sta bila v akciji za Vitorijo Guimaraes z 2: 0 proti Midirensom.

Poljska

Ya Yebo je v remiju brez golov proti Legii za Wislo igral 73 minut

SLOVAŠKA

Edmund Auto je igral za Seneco z 1: 0 proti Nitrici

Benson Anang je v 69. minuti videl akcijo za Jilino, ko je z 2: 1 izgubil proti Tonu Stredi.

Slovenija

Eric Bocce je Lublizana našel v 13. minuti tekme z zmago nad Aluminizom z 2: 2.

Južna Afrika

Daniel Koser v 56. minuti zmage ekipe Swallows FC z 1: 1 nad Moritzburg Unitedom

Trojka iz Gane, Edwin Keima, Mumuni Abubakar in Mohammad Anas je za Black Panthers z 2: 1 premagala Sagama.

Švedska

David Ackam je zadnji del mreže našel v 24. minuti igre z neodločenim izidom 1: 1 proti Hakanu.

READ  Real je izkoristil nespametno izključitev Vidala in prišel do pomembne zmage v Milanu

Thomas Bokie in Sadat Karim sta bila v akciji za Holstadt z 1: 1 proti Codeborgu.

Patrick Kposo je do Osterjev vozil 90 minut

Mensiro je bil na klopi Ostersandov

Ebenezer Ofori je igral 31 minut za AIK z zmago nad Elfsforkom z 1: 0.

Švica

Lawrence Athi-Jiki je za St. Gallen z 1: 0 premagal Basel

puran

V turški ligi je Bernard Mensa v zmagi nad Hadesporejem s 7: 0 premagal Besiktas s 14: 0.

Joseph Agomati je bil na klopi Hadesboroja

Godfred Danza igra za Rice, z 1: 0 proti Denzlisborju

UKRAJINA

Najib Yaqub najde 45 minut za Vorskla Boltava, ki je proti Kijevu izgubila s 5: 1

Združene države

V MLS je Harrison Abul igral 45 minut za posadko Columbusa v neodločenem remiju proti Club de Food Montreal

Latif Blissing in Quattro Oboku sta v akciji za Los Angeles FC z 1: 1 proti Houston Dynamu

V USL je Salomon Asante premagal San Diego Loyal s 4: 1 za Phoenix Rising