Middlesbrough 2-0 Sheffield United: Boro z zmago olajša pritisk na Neila Warnocka

Duncan Whatmore in Bedi McNair sta na stadionu Riverside z 2: 0 premagala Middlesbrough.

Whatmore je bil razkošni odpirač v osmi minuti – poklon odličnemu delu na levi strani Marka Bole – in je moškim Warnocka dobil tretjo zmago v sezoni le sedem minut, preden je Blades nekaj pametnega podal v polje, da bi končal navor McNairja.

Slavici Đoković United ni uspelo potisniti Uniteda v osmo tekmo v vseh tekmovanjih, kar je podaljšalo iskanje prvega zadetka v desetletju po letu 2007, medtem ko je zmaga Plattsa od oktobra 1997 izključila Sheffield.

Nekdanji šef Uniteda Warnock je v svoji ekipi Boro naredil dve spremembi in pri Soul Pambi izgubil z 1: 0, Whatsamore pa nadomešča Isaiaha Jonesa in Martina Piera.

Slika:
Duncan Whatmore je zadel Middlesbrough

Irski krilni branilec Enda Stevens je svojo prvoligaško tekmo začel po operaciji dvojne kile.

United je do cilja prišel v petih minutah, vezist Wolvesa Morgan Gibbs-White pa je postavil NDE.

Boro je zadel prvi, Whatmore je z leve strani nadzoroval elegantno žogo Bola in jo z drugim dotikom dvignil nad Robin Olson.

Ko je Blades brnel, je Boro takoj po Stevensovi napaki odbil nazaj, Marcus Tavernier pa je iz prostega strela prevalil zgornji kot.

Akcija od konca do konca se je nadaljevala v prvem polčasu, s tekočo vrsto hitrih podaj Blades, ki so kapetanu Billyju Sharpu omogočili v 23. minuti.

Preboj Bladesa, 21-letni Ndiaye, bi moral, ko je šel k Bylineu, določiti Bena Osborna za posebno ploščo, namesto tega pa je podrl mesto, ko se je nekdanji moški iz Nottinghamskega gozda Osborne zbral v šestih dvoriščih.

United je plačal zamujeno priložnost. V 37. minuti je drugi bola z leve strani, zahvaljujoč lični kosti Androsa Spoorja in tihemu odpustu Matta Crooksa, McNair dosegel prosti strel z 20 metrov in z veliko začetnico streljal gostitelje naprej.

READ  Kdo bo naslednji igral za Anglijo na Euro 2020, kakšna je njihova pot do finala in kaj predvidevamo?

Ko je David McColdrick priskočil na ostro podporo, je občinstvo pretreslo stvari, da bi se znova zagnalo. Gibbs-White je prvič imel koristi od preklopa, ker je zehal, vendar njegov trud ni bil blizu cilja.

Nekaj ​​ur pozneje je bil slovenski švedski zapornik Olsen izključen z močnim udarcem z leve strani, ko je v prvem polčasu poskušal ubiti kravato in cement Cementa.

Nekaj ​​ur kasneje se je kegljač posrečil, da se je izognil rdečemu kartonu, ker je čelo položil na obraz Georgea Baldocka, zamenjal pa ga je Sporting Lisbon Loney, ki je bil pokopan zaradi lastnih koristi, potem ko ga je drhteči James Linington rezerviral.

Zdelo se je, da je McGoldrick uspešen kandidat za možen povratek Uniteda – najprej je Lumleyja raztegnil z volejem v zgornji kot, nato je blokiral še en natančen premik Pambe, vendar se je Boro ujel.