Luka Dončić se vrača na igrišče, ko je Slovenija premagala Italijo

Luka Dončić se vrača na igrišče Sobotni večer, a tokrat oblečen Slovenska nacionalna stran Zvezdnik Dallas Mavericks je igral več kot 20 minut, ko je slovenska reprezentanca v Trstu premagala Italijo s skupnim rezultatom 71:90.

Prijateljski tekmi v Italiji sta bila priča Luka Donjić in Goran Dragić Pala Trieste, ki je prvič po septembru 2017 znova zaigral skupaj v slovenskem dresu, je v italijanskem mestu privabil drage množice.

Celozaslonski način

Dončić

Slovenija si je oddahnila ob zmagi in zabeležila 14. zaporedno zmago proti Azurno Od leta 2006 je proti Italiji neporažen.

Dončić z 12 točkami

Za Slovenijo je Dončić v dobrih 23 minutah dosegel 12 točk, sedem skokov in pet podaj. Goran Dragić je v dobrih 12 minutah dodal 11 točk in štiri podaje. Thomas Woldensay je za Italijane dosegel 13 točkAchille Polonara je dodal 12 točk in 10 skokov.

Slovenija se zdaj vrača v Ljubljano, kjer se pripravlja na naslednji niz tekem Svetovno prvenstvo 2023 Kvalifikacije. Slovenci se v četrtek, 30. junija, ob 20.15 (CEST) v Ljubljani srečajo s Hrvaško, nato pa v nedeljo, 3. julija, ob 17. uri (CEST) v Stockholmu še s Švedsko.