(Ves čas na vzhodu)
Tabela je lahko spremenjena in / ali nejasna
Sobota, 13. februarja
Avtomobilske dirke
21:30
FS2 – NASCAR Cup Series: Trening, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Pla.
22.30
FS2 – NASCAR Xfinity Series: Kvalifikacija, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Fla.
11.00
FS1 – NASCAR Experience Series: Kvalifikacije, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Fla.
12. opoldne
FS1 – NASCAR Cup Series: Final Training, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Pla.
13:30
FS1 – ARCA Maynards Series: Lucas Oil 200, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Flo.
17.00
FS1 – NASCAR Exfinity Series: govedina. To je Watts za večerjo. 300, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Fla.
19.30
NBCSN – AMA Supercross: Svetovno prvenstvo FIM, Orlando, Pla.
Biatlon
12.30 (nedelja)
NBCSN – IBU: Svetovno prvenstvo, Bogluca, Slovenija (registrirano)
Boks
22.00
ESPN – Na vrhu: Joe Smith mlajši proti Maxim Vlasov (lahka težka kategorija), Las Vegas
Šolska košarka (moški)
12. opoldne
ESPN – Indiana v zvezni državi Ohio
ESPN2 – Loyola na progi (Chicago)
ESPNU – država Kansas, Oklahoma
Fox – Xavier Connecticut
13.00
CBS – Auburn v Kentuckyju
SECN – Vanderbilt, Mississippi
13:30
CBSSSN – Butler v Georgetownu
14.00
ACCN – Bostonski kolidž v Sirakuzah
ESPN – Tennessee, Louisiana
ESPN2 – Oregon v Arizoni
14.30
Fox – Iowa, Michigan
15.00
ABC – Kansas, Iowa
15.30
CBSSSN – Fort Louis St.
SECN – Georgia v Alabami
16.00
ESPN – vojvoda Severne Karoline
ESPN2 – Arkansas v Missouriju
17.00
PDN – Severozahodno od Rutgersa
Fox – Villanova v Crayonu
18.00
CBSSSN – Riž v zahodnem Kentuckyju
ESPN – Severna Karolina v Virginiji
ESPN2 – Gonzalez v San Franciscu
SECN – Mississippi v Južni Karolini
19.30
PAC-12N – UCLA v Washingtonu
20.00
CBSN – St Mary’s v Pepperdine
ESPNU – Južna Kalifornija v zvezni državi Washington
FS1 – Providence v DePaul
22.00
ESPNU – Kolorado, Kalifornija
FS1 – Boise State Nevada (Las Vegas)
PAC-12N – Utah na Stanfordu
12.00 (nedelja)
ESPNU – Kalifornija (Irvine) (Riverside) v Kaliforniji
Šolska košarka (deklice)
12. opoldne
PDN – zvezna država Michigan v zvezni državi Penn
Šolska gimnastika (ženske)
16.30
PAC-12N – Arizona, Oregon
Šolski hokej (moški)
14.00
PDN – Wisconsin v Michiganu
College LaCrosse (moški)
18.00
ACCN – Jacksonville, Severna Karolina
Šolska odbojka (deklice)
20.00
PDN – Penn State, Minnesota
Ribolov
20.00
FS1 – Passmaster Elite Series: AFTCO Bossmaster Elite, St. John’s River, Paltka, Pla.
Golf
13.00
Golf – PGA Tour: AD & D Pebble Beach Pro-Yes, tretji krog, Pebble Beach Golf Links, Pebble Beach, Kalifornija.
15.00
CBS – PGA Tour: AD & D Pebble Beach Pro-Yes, tretji krog, Pebble Beach Golf Links, Pebble Beach, Kalifornija.
Konjske dirke
14.30
FS2 – Ameriški dan v dirkah
Mešane borilne veščine
20.00
ESPN – UFC 258 Filmi: Undercard Boats, Las Vegas
BAKSETBOL NBA
15.00
NBATV – Filadelfija v Phoenixu
20.30
ABC – Brooklyn v Golden Stateu
NBAGL KOŠARKA
11.00
NBATV – Austin Spurs proti Erie Beaux, Orlando, Pla.
NHL hokej
15.00
NHLN – Ottawa v Winnipegu
19.00
NHLN – Montreal v Torontu
22.00
NHLN – Premog v Vancouvru
Rodeo
22.00
CBSSSN – PPR: Vgrajeno Fordovo strogo povabilo, Del Rio, Teksas (registrirano)
RUGBY
12.30
NBCSN – Šest držav: Italija v Združenem kraljestvu (registrirano)
14.30
NBCSN – Šest držav: Wales na Škotskem (registriran)
Jadranje
22.30
NBCSN – Pokal Amerike: Testna serija Prada Cup Challenger, finale (posneto)
Smučanje
14.30
NBC – FIS: Svetovno alpsko prvenstvo, Cordina de Ampezo, Italija (registrirano)
16.30
NBCSN – FIS: Svetovno prvenstvo v alpskem smučanju, Cordina de Ampezo, Italija (registrirano)
Nogomet (moški)
19.25
NBCSN – Premier liga: Liverpool v Leicester Cityju
9:55
NBCSN – Premier liga: Burnley v Crystal Palaceu
12.30
NBC – Premier liga: Tottenham Hotspur v Manchester Cityju
Hitro drsenje
18.00
NBCSN – ISU: Svetovno prvenstvo, Heeranween, Nizozemska (registrirano)
Tenis
15.00
ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, tretji krog, Melbourne, Avstralija
19.00
Tenis – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija
21.00
ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija
Tenis – Philip Island Trophy predkrogi
3.00 (nedelja)
ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija
Lahkotnost
16.00
NBC – USADF: Velika nagrada za dvorano New Balance, Boston
Nedelja, 14. februarja
Avtomobilske dirke
14.30
Fox – NASCAR Cup Series: Daytona 500, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Fla.
Biatlon
2.00 (ponedeljek)
NBCSN – IBU: Svetovno prvenstvo, Bogluca, Slovenija (registrirano)
Keglanje
13.00
FS1 – PPA: prvenstvo igralcev, južni regionalni finale, četrtek, pla. (Registrirano)
Šolska košarka (moški)
13.00
CBS – Michigan v Wisconsinu
ESPN – Memphis v Houstonu
14.00
ESPNU – Thulane na jugu Floride
15.00
PDN – Nebraska v zvezni državi Penn
ESPN2 – Loyola na progi (Chicago)
FS1 – Marquette v dvorani Seton
16.00
ACCN – Pittsburgh na krovu Georgia
ESPNU – država Visita v južnem metodistu
18.00
ACCN – Notre Dame Miami
CBSSSN – Colgate v vojski
19.00
ESPN2 – zvezna država Oregon v zvezni državi Arizona
FS1 – Minnesota, Maryland
Šolska košarka (deklice)
12. opoldne
ACCN – Wake Forest v Clemsonu
ESPNU – Virginia Commonwealth v Daytonu
SECN – zvezna država Louisiana, Južna Karolina
12.30
PDN – Severozahod, Ohio
13.00
ESPN 2 – Louisville v Sirakuzah
14.00
ACCN – Miami, Florida
PAC-12N – Washington, Arizona
SECN – Georgia v Missouriju
15.00
ESPN – Tennessee v Texas A&M
16.00
SECN – Država Mississippi v Mississippiju
17.00
ESPN2 – v Texas Baylorju
FS1 – Maryland v Nebraski
18.00
SECN – Alabama v Auburnu
Šolska odbojka (deklice)
17.30
PDN – Repin v Michiganu
18.00
PAC-12N – Washington na UCLA
19.30
PDN – Penn State, Minnesota
20.00
PAC-12N – Kalifornija na Stanfordu
Ribolov
20.00
FS1 – Passmaster Elite Series: AFTCO Bossmaster Elite, St. John’s River, Paltka, Pla.
Golf
13.00
Golf – PGA Tour: AD & D Pebble Beach Pro-Yes, zadnji krog, Pebble Beach Golf Links, Pebble Beach, Kalifornija.
15.00
CBS – PGA Tour: AD & D Pebble Beach Pro-Yes, Final Round, Pebble Beach Golf Links, Pebble Beach, Kalifornija.
Konjske dirke
14.00
FS2 – Ameriški dan v dirkah
Košarka NBA
13.00
NBATV – Boston v Washingtonu
19.45
ESPN – Portland, Dallas
22.00
NBATV – Cleveland v LA Clippers
22:05
ESPN – LA Lakers v Denverju
NHL hokej
15.00
NBC – Washington v Pittsburghu
19.00
NBCSN – Kolorado, Vegas
Rodeo
12. opoldne
CBS – PPR: Izdelano Ford Serious Invitation, Del Rio, Texas (registrirano)
17.00
CBSSSN – PPR: Vgrajeno Fordovo strogo povabilo, Del Rio, Teksas (registrirano)
20.00
CBSSSN – PPR: Vgrajeno Fordovo strogo povabilo, Del Rio, Teksas (registrirano)
RUGBY
19.00
NBCSN – Premiership: London pri Exiderju (posnet)
22.30
NBCSN – Šest držav: Francija na Irskem (registrirana)
Smučanje
12. opoldne
NBC – FIS: Svetovno alpsko prvenstvo, Cordina de Ampezo, Italija (registrirano)
16.30
NBCSN – FIS: Svetovno alpsko prvenstvo, Cordina de Ampezo, Italija (registrirano)
Nogomet (moški)
20.55
ESPN 2 – Serija A: Atlanta v kohlearju
21.00
NBCSN – Premier liga: Manchester United v West Bromwich Albionu
23:25
NBCSN – Premier liga: Leeds United pri Arsenalu
20.00
FS2 – Liga MX: Monterey v Santos Laguni
Hitro drsenje
12.30 (ponedeljek)
NBCSN – ISU: Svetovno prvenstvo v hitrem drsanju, Heeranween, Nizozemska (registrirano)
Tenis
15.00
ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, tretji krog, Melbourne, Avstralija
19.00
Tenis – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija
21.00
ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija
Tenis – Philip Island Trophy predkrogi
3.00 (ponedeljek)
ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija