Lokalni rezultati | Ledger Independent – Masville Online


(Ves čas na vzhodu)

Tabela je lahko spremenjena in / ali nejasna

Sobota, 13. februarja

Avtomobilske dirke

21:30

FS2 – NASCAR Cup Series: Trening, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Pla.

22.30

FS2 – NASCAR Xfinity Series: Kvalifikacija, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Fla.

11.00

FS1 – NASCAR Experience Series: Kvalifikacije, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Fla.

12. opoldne

FS1 – NASCAR Cup Series: Final Training, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Pla.

13:30

FS1 – ARCA Maynards Series: Lucas Oil 200, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Flo.

17.00

FS1 – NASCAR Exfinity Series: govedina. To je Watts za večerjo. 300, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Fla.

19.30

NBCSN – AMA Supercross: Svetovno prvenstvo FIM, Orlando, Pla.

Biatlon

12.30 (nedelja)

NBCSN – IBU: Svetovno prvenstvo, Bogluca, Slovenija (registrirano)

Boks

22.00

ESPN – Na vrhu: Joe Smith mlajši proti Maxim Vlasov (lahka težka kategorija), Las Vegas

Šolska košarka (moški)

12. opoldne

ESPN – Indiana v zvezni državi Ohio

ESPN2 – Loyola na progi (Chicago)

ESPNU – država Kansas, Oklahoma

Fox – Xavier Connecticut

13.00

CBS – Auburn v Kentuckyju

SECN – Vanderbilt, Mississippi

13:30

CBSSSN – Butler v Georgetownu

14.00

ACCN – Bostonski kolidž v Sirakuzah

ESPN – Tennessee, Louisiana

ESPN2 – Oregon v Arizoni

14.30

Fox – Iowa, Michigan

15.00

ABC – Kansas, Iowa

15.30

CBSSSN – Fort Louis St.

SECN – Georgia v Alabami

16.00

ESPN – vojvoda Severne Karoline

ESPN2 – Arkansas v Missouriju

17.00

PDN – Severozahodno od Rutgersa

Fox – Villanova v Crayonu

18.00

CBSSSN – Riž v zahodnem Kentuckyju

ESPN – Severna Karolina v Virginiji

ESPN2 – Gonzalez v San Franciscu

SECN – Mississippi v Južni Karolini

19.30

PAC-12N – UCLA v Washingtonu

20.00

CBSN – St Mary’s v Pepperdine

ESPNU – Južna Kalifornija v zvezni državi Washington

FS1 – Providence v DePaul

22.00

ESPNU – Kolorado, Kalifornija

READ  Danska je po enajstmetrovkah premagala Egipt

FS1 – Boise State Nevada (Las Vegas)

PAC-12N – Utah na Stanfordu

12.00 (nedelja)

ESPNU – Kalifornija (Irvine) (Riverside) v Kaliforniji

Šolska košarka (deklice)

12. opoldne

PDN – zvezna država Michigan v zvezni državi Penn

Šolska gimnastika (ženske)

16.30

PAC-12N – Arizona, Oregon

Šolski hokej (moški)

14.00

PDN – Wisconsin v Michiganu

College LaCrosse (moški)

18.00

ACCN – Jacksonville, Severna Karolina

Šolska odbojka (deklice)

20.00

PDN – Penn State, Minnesota

Ribolov

20.00

FS1 – Passmaster Elite Series: AFTCO Bossmaster Elite, St. John’s River, Paltka, Pla.

Golf

13.00

Golf – PGA Tour: AD & D Pebble Beach Pro-Yes, tretji krog, Pebble Beach Golf Links, Pebble Beach, Kalifornija.

15.00

CBS – PGA Tour: AD & D Pebble Beach Pro-Yes, tretji krog, Pebble Beach Golf Links, Pebble Beach, Kalifornija.

Konjske dirke

14.30

FS2 – Ameriški dan v dirkah

Mešane borilne veščine

20.00

ESPN – UFC 258 Filmi: Undercard Boats, Las Vegas

BAKSETBOL NBA

15.00

NBATV – Filadelfija v Phoenixu

20.30

ABC – Brooklyn v Golden Stateu

NBAGL KOŠARKA

11.00

NBATV – Austin Spurs proti Erie Beaux, Orlando, Pla.

NHL hokej

15.00

NHLN – Ottawa v Winnipegu

19.00

NHLN – Montreal v Torontu

22.00

NHLN – Premog v Vancouvru

Rodeo

22.00

CBSSSN – PPR: Vgrajeno Fordovo strogo povabilo, Del Rio, Teksas (registrirano)

RUGBY

12.30

NBCSN – Šest držav: Italija v Združenem kraljestvu (registrirano)

14.30

NBCSN – Šest držav: Wales na Škotskem (registriran)

Jadranje

22.30

NBCSN – Pokal Amerike: Testna serija Prada Cup Challenger, finale (posneto)

Smučanje

14.30

NBC – FIS: Svetovno alpsko prvenstvo, Cordina de Ampezo, Italija (registrirano)

16.30

NBCSN – FIS: Svetovno prvenstvo v alpskem smučanju, Cordina de Ampezo, Italija (registrirano)

Nogomet (moški)

19.25

NBCSN – Premier liga: Liverpool v Leicester Cityju

9:55

NBCSN – Premier liga: Burnley v Crystal Palaceu

12.30

NBC – Premier liga: Tottenham Hotspur v Manchester Cityju

Hitro drsenje

18.00

READ  Milwaukee je bojkotiral igro, nato pa je vodstvo NBA odpovedalo preostale igre

NBCSN – ISU: Svetovno prvenstvo, Heeranween, Nizozemska (registrirano)

Tenis

15.00

ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, tretji krog, Melbourne, Avstralija

19.00

Tenis – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija

21.00

ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija

Tenis – Philip Island Trophy predkrogi

3.00 (nedelja)

ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija

Lahkotnost

16.00

NBC – USADF: Velika nagrada za dvorano New Balance, Boston

Nedelja, 14. februarja

Avtomobilske dirke

14.30

Fox – NASCAR Cup Series: Daytona 500, Daytona International Speedway, Daytona Beach, Fla.

Biatlon

2.00 (ponedeljek)

NBCSN – IBU: Svetovno prvenstvo, Bogluca, Slovenija (registrirano)

Keglanje

13.00

FS1 – PPA: prvenstvo igralcev, južni regionalni finale, četrtek, pla. (Registrirano)

Šolska košarka (moški)

13.00

CBS – Michigan v Wisconsinu

ESPN – Memphis v Houstonu

14.00

ESPNU – Thulane na jugu Floride

15.00

PDN – Nebraska v zvezni državi Penn

ESPN2 – Loyola na progi (Chicago)

FS1 – Marquette v dvorani Seton

16.00

ACCN – Pittsburgh na krovu Georgia

ESPNU – država Visita v južnem metodistu

18.00

ACCN – Notre Dame Miami

CBSSSN – Colgate v vojski

19.00

ESPN2 – zvezna država Oregon v zvezni državi Arizona

FS1 – Minnesota, Maryland

Šolska košarka (deklice)

12. opoldne

ACCN – Wake Forest v Clemsonu

ESPNU – Virginia Commonwealth v Daytonu

SECN – zvezna država Louisiana, Južna Karolina

12.30

PDN – Severozahod, Ohio

13.00

ESPN 2 – Louisville v Sirakuzah

14.00

ACCN – Miami, Florida

PAC-12N – Washington, Arizona

SECN – Georgia v Missouriju

15.00

ESPN – Tennessee v Texas A&M

16.00

SECN – Država Mississippi v Mississippiju

17.00

ESPN2 – v Texas Baylorju

FS1 – Maryland v Nebraski

18.00

SECN – Alabama v Auburnu

Šolska odbojka (deklice)

17.30

PDN – Repin v Michiganu

18.00

PAC-12N – Washington na UCLA

19.30

PDN – Penn State, Minnesota

20.00

PAC-12N – Kalifornija na Stanfordu

READ  Iskrena ocena RJ Barretta iz kanadske reprezentance

Ribolov

20.00

FS1 – Passmaster Elite Series: AFTCO Bossmaster Elite, St. John’s River, Paltka, Pla.

Golf

13.00

Golf – PGA Tour: AD & D Pebble Beach Pro-Yes, zadnji krog, Pebble Beach Golf Links, Pebble Beach, Kalifornija.

15.00

CBS – PGA Tour: AD & D Pebble Beach Pro-Yes, Final Round, Pebble Beach Golf Links, Pebble Beach, Kalifornija.

Konjske dirke

14.00

FS2 – Ameriški dan v dirkah

Košarka NBA

13.00

NBATV – Boston v Washingtonu

19.45

ESPN – Portland, Dallas

22.00

NBATV – Cleveland v LA Clippers

22:05

ESPN – LA Lakers v Denverju

NHL hokej

15.00

NBC – Washington v Pittsburghu

19.00

NBCSN – Kolorado, Vegas

Rodeo

12. opoldne

CBS – PPR: Izdelano Ford Serious Invitation, Del Rio, Texas (registrirano)

17.00

CBSSSN – PPR: Vgrajeno Fordovo strogo povabilo, Del Rio, Teksas (registrirano)

20.00

CBSSSN – PPR: Vgrajeno Fordovo strogo povabilo, Del Rio, Teksas (registrirano)

RUGBY

19.00

NBCSN – Premiership: London pri Exiderju (posnet)

22.30

NBCSN – Šest držav: Francija na Irskem (registrirana)

Smučanje

12. opoldne

NBC – FIS: Svetovno alpsko prvenstvo, Cordina de Ampezo, Italija (registrirano)

16.30

NBCSN – FIS: Svetovno alpsko prvenstvo, Cordina de Ampezo, Italija (registrirano)

Nogomet (moški)

20.55

ESPN 2 – Serija A: Atlanta v kohlearju

21.00

NBCSN – Premier liga: Manchester United v West Bromwich Albionu

23:25

NBCSN – Premier liga: Leeds United pri Arsenalu

20.00

FS2 – Liga MX: Monterey v Santos Laguni

Hitro drsenje

12.30 (ponedeljek)

NBCSN – ISU: Svetovno prvenstvo v hitrem drsanju, Heeranween, Nizozemska (registrirano)

Tenis

15.00

ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, tretji krog, Melbourne, Avstralija

19.00

Tenis – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija

21.00

ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija

Tenis – Philip Island Trophy predkrogi

3.00 (ponedeljek)

ESPN2 – ATP / WTA: Odprto prvenstvo Avstralije, 16. krog, Melbourne, Avstralija

Marija Ana

Amaterski kavni evangelist. Certificirani pionir piva. Navdušeno skromen navdušenec pop kulture.

Related Posts

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Read also x