Lee Corsley se je strinjal, da mlajši od 21 let ne morejo zahtevati polnosti od Združenega kraljestva

Šef Lee Corsley se strinja, da njegova Anglija od mlajših od 21 let ne more zahtevati polnosti

Mladi levi, ki se v ponedeljek pomerijo z Andoro, so v četrtek v Sloveniji povedli z 2: 2.

V tekmi za uvrstitev na Euro 2023 vodilni Češke za Češko zaostajajo pet točk, tretji so v kategoriji G.

Anglija je v Andori pred enim letom osupnila z remijem 3: 3 in Carsley ve, da njegova mlada ekipa ni zadnji članek.

Rekel je: “Pogosto sem kriv in od te ekipe pričakujem, da bodo imeli prav na vsaki tekmi. Na tej stopnji starosti igralcev in njihove kariere to ni mogoče.

“Zelo sem previden, da so moja pričakovanja zelo velika, zato se želim prepričati, da lahko to možnost izpolnimo.

“Naša prijava in odnos sta morala biti pravilna – in to za dve tekmi. Bi bili v redu, če bi ju lahko fizično prilagodili in v težkih trenutkih vstali.”

V četrtek, le 15 minut po Sloveniji, sta Connor Balhair in Cole Palmer prišla do vodstva Young Lions z 2: 0, a sta Mark Spawning in Dušan Stojinović izenačila.

Vendar Carlsi upa, da bo žreb dolgoročno pomagal njegovi ekipi.

Rekel je: “Po tekmi sem imel zelo mešana čustva. To je bil zelo pozitiven, vznemirljiv prvi polčas, ki temelji na načinu igranja, količini priložnosti, ki smo jih ustvarili, raznolikosti, ki smo jo igrali.

»Drugi polčas smo začeli nekoliko počasi in ne zavedajoč se, da moramo voziti težko, smo zelo hitro prejeli gol in nato prejeli še en niz.

»Z izjemo dveh postavljenih iger morate to povezavo videti v igri zaradi razumevanja in priznanja, da moramo iti malo bolj jedrnato in naravnost.

READ  Maribor je po obrambi enajstmetrovke Juge nadigral Aluminij

“Govorili smo o tem. Igralci to prepoznajo kot trenerje. Zelo sem zadovoljen z načinom njihovega odziva.”

Curtis Jones bo po izgubi remija ocenjen zaradi težave s kolkom, saj je vezist Liverpoola čakal na svoj prvi nastop.

“Počakali bomo, kako bomo vedeli, kako se bo obnesel danes zjutraj in se bodo spet zdravili. Vsekakor ne bomo tvegali,” je dejal Carsley.

“Curtisa bomo ocenili in se kmalu odločili.”