Kvalifikacije za svetovno prvenstvo 2022 v živo na televiziji evropskih naprav

Ta vikend se po vsej Evropi nadaljujejo kvalifikacije za svetovno prvenstvo 2022.

Anglija je bila na uvodnih tekmah izstopajoča država, ki je v Budimpešti premagala sovražne razmere in premagala Madžarsko, ki se je močno uvrstila v skupino smrti Euro 2020.

Ta vikend se proti Andori srečujejo trije levi, Škotska in Wales pa proti Moldaviji in Belorusiji, Severna Irska pa ima prijateljski spopad.

Brez sramu samopromocija za Stevea Clarka, saj sta v polfinalu Eura 2020 premagali Dansko z 2: 0, Severna Irska pa Litvo s 4: 1.

Vsaka igra bo prikazana v živo na različnih kanalih in pripravljeni smo vam predstaviti vse pomembne datume za vaš dnevnik in ne boste zamudili niti enega trenutka.

RadioTimes.com vam ponuja celoten razpored evropskih kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2022 za vsako tekmo, ki si jo lahko ogledate v živo v Veliki Britaniji, mi pa vas bomo ves čas obveščali.

Za več funkcij: Najboljši igralci na svetu 2021 | Najboljši igralci Premier League 2021 | Najbolje plačani igralci na svetu 2021 | Najbolje plačani igralci Premier League 2021

Kvalifikacije za svetovno prvenstvo 2022 v živo na televiziji

Ves čas v Veliki Britaniji. Prikazane bodo igre brez določenega kanala Rdeči gumb Sky Sports.

5. marec

Sobota, 4. september

Skupina A
Republika Irska proti Azerbajdžanu (17.00) Smučarski šport Nogomet
Srbija proti Luksemburgu (17.00)

Skupina d
Finska proti Kazahstan (17.00) Smučarski šport Nogomet
Ukrajina – Francija (19:45) Sky Sports Premier League

Skupina f
Ferski otoki proti Danski (19:45)
Izrael proti Avstrija (19:45)
Škotska – Moldavija (19:45) Smučarski šport Nogomet

Skupina G
Latvija – Norveška (17.00) Sky Sports Premier League
Gibraltar proti Turčiji (19:45)
Nizozemska – Črna gora (19:45)

Skupina H
Ciper proti Rusiji (14.00)
Slovenija proti Malti (17.00)
Slovaška – Hrvaška (19:45)

READ  Slovenija uvaja obvezno cepljenje javnih uslužbencev - 2. kanal WSB -TV

Nedelja, 5. september

Skupina B
Kosovo proti Grčiji (19:45)
Španija proti Gruziji (19:45)

Skupina c
Bolgarija proti Litvi (17.00)
Švica proti Italiji (19:45) Smučarski šport Nogomet

Skupina E.
Belorusija – Wales (14.00) Smučarski šport Nogomet
Belgija – Češka (19:45)

I. skupina
Albanija – Madžarska (17.00)
Anglija – Andora (17.00) ITV
San Marino proti Poljska (19:45)

Skupina J
Islandija proti Severni Makedoniji (17.00)
Nemčija – Armenija (19:45)
Romunija proti Liechtenstein (19:45)

Dan tekme 6

Torek, 7. september

Skupina A
Azerbajdžan – Portugalska (17.00) Smučarski šport Nogomet / Glavni dogodek
Republika Irska proti Srbiji (19:45) Smučarski šport Nogomet

Skupina d
Bosna in Hercegovina-Kazahstan (19:45)
Francija – Finska (19:45)

Skupina f
Avstrija – Škotska (19:45) Sky Sports Glavni dogodek
Danska – Izrael (19:45)
Ferski otoki proti Moldaviji (19:45)

Skupina G
Črna gora proti Latviji (19:45)
Nizozemska – Turčija (19:45)
Norveška – Gibraltar (19:45)

Skupina H
Hrvaška proti Sloveniji (19:45)
Rusija proti Malti (19:45)
Slovaška – Ciper (19:45)

Sreda, 8. september

Skupina B
Grčija – Švedska (19:45)
Kosovo proti Španiji (19:45)

Skupina c
Italija proti Litvi (19:45)
Severna Irska – Švica (19:45) Smučarski šport Nogomet

Skupina E.
Belorusija – Belgija (19:45)
Wales proti Estoniji (19:45) Sky Sports Glavni dogodek

I. skupina
Albanija proti San Marinu (19:45)
Madžarska – Andora (19:45)
Poljska – Anglija (19:45) ITV

Skupina J
Armenija proti Lihtenštajnu (17.00) Smučarski šport Nogomet / Glavni dogodek
Islandija proti Nemčiji (19:45) Sky Sports Premier League
Severna Makedonija – Romunija (19:45)

Dan tekme 7

Petek, 8. oktober

Skupina E.
Češka proti Walesu (19:45)
Estonija – Belorusija (19:45)

Skupina G
Gibraltar proti Črni gori (19:45)
Latvija – Nizozemska (19:45)
Turčija in Norveška (19:45)

READ  Kdaj bomo prišli na Netflix? Igralska zasedba, datum izdaje in vse, kar morate vedeti

Skupina H
Ciper proti Hrvaški (19:45)
Malta proti Sloveniji (19:45)
Rusija proti Slovaški (19:45)

Skupina J
Nemčija – Romunija (19:45)
Islandija – Armenija (19:45)
Lihtenštajn – Severna Makedonija (19:45)

V soboto, 9. oktobra

Skupina A
Azerbajdžan proti Republiki Irski (17.00)
Luksemburg – Srbija (19:45)

Skupina B
Gruzija – Grčija (17.00)
Švedska proti Kosovu (17.00)

Skupina c
Litva proti Bolgariji (14.00)
Švica proti Severni Irski (19:45)

Skupina d
Kazahstan proti Bosni in Hercegovini (14.00)
Finska proti Ukrajini (17.00)

Skupina f
Škotska – Izrael (17.00)
Ferski otoki proti Avstriji (19:45)
Moldavija proti Danski (19:45)

I. skupina
Andora proti Angliji (19:45) ITV
Madžarska – Albanija (19:45)
Poljska – San Marino (19:45)

8. marec

Ponedeljek, 11. oktober

Skupina E.
Belorusija – Češka (19:45)
Estonija – Wales (19:45)

Skupina G
Latvija proti Turčiji (19:45)
Nizozemska – Gibraltar (19:45)
Norveška – Črna gora (19:45)

Skupina H
Hrvaška – Slovaška (19:45)
Ciper proti Malti (19:45)
Slovenija proti Rusiji (19:45)

Skupina J
Islandija proti Lihtenštajnu (19:45)
Severna Makedonija – Nemčija (19:45)
Romunija – Armenija (19:45)

Torek, 12. oktober

Skupina A
Portugalska – Luksemburg (19:45)
Srbija proti Azerbajdžanu (19:45)

Skupina B
Kosovo proti Gruziji (19:45)
Švedska – Grčija (19:45)

Skupina c
Bolgarija in Severna Irska (19:45)
Litva – Švica (19:45)

Skupina d
Kazahstan – Finska (15.00)
Ukrajina – Bosna in Hercegovina (19:45)

Skupina f
Danska proti Avstrija (19:45)
Ferski otoki proti Škotski (19:45)
Izrael proti Moldaviji (19:45)

I. skupina
Albanija – Poljska (19:45)
Anglija – Madžarska (19:45) ITV
San Marino proti Andorra (19:45)

9. marec

Četrtek, 11. november

Skupina A
Azerbajdžan – Luksemburg (17.00)
Republika Irska proti Portugalski (19:45)

Skupina B
Gruzija – Švedska (17.00)
Grčija proti Španiji (19:45)

Skupina H
Rusija proti Cipru (17.00)
Malta proti Hrvaška (19:45)
Slovaška – Slovenija (19:45)

READ  Evropska unija (EU) je predsednika vlade Slovenije obsodila zaradi žaljenja novinarjev

Skupina J
Armenija proti Severni Makedoniji (17.00)
Nemčija – Liechtenstein (19:45)
Romunija – Islandija (19:45)

Petek, 12. november

Skupina c
Italija proti Švici (19:45)
Severna Irska – Litva (19:45)

Skupina f
Avstrija – Izrael (19:45)
Danska in Ferski otoki (19:45)
Moldavija proti Škotski (19:45)

I. skupina
Andora proti Poljski (19:45)
Anglija – Albanija (19:45) ITV
Madžarska – San Marino (19:45)

Sobota, 13. november

Skupina d
Bosna in Hercegovina proti Finski (14.00)
Francija – Kazahstan (19:45)

Skupina G
Norveška – Latvija (17.00)
Turčija proti Gibraltarju (17.00)
Črna gora proti Nizozemski (19:45)

Skupina E.
Belgija – Estonija (19:45)
Wales proti Belorusija (19:45)

10. dan tekme

Nedelja, 14. november

Skupina A
Luksemburg proti Republiki Irski (19:45)
Portugalska – Srbija (19:45)

Skupina B
Grčija proti Kosovu (19:45)
Španija proti Švedski (19:45)

Skupina H
Hrvaška proti Rusiji (13.00)
Malta proti Slovaška (14.00)
Slovenija proti Cipru (13.00)

Skupina J
Armenija proti Nemčiji (17.00)
Liechtenstein proti Romunija (17.00)
Severna Makedonija – Islandija (17.00)

V ponedeljek, 15. novembra

Skupina c
Severna Irska proti Italiji (19:45)
Švica proti Bolgariji (19:45)

Skupina f
Avstrija – Moldavija (19:45)
Izrael proti Ferski otoki (19:45)
Škotska – Danska (19:45)

I. skupina
Albanija – Andora (19:45)
Poljska – Madžarska (19:45)
San Marino proti Anglija (19:45) ITV

Torek, 16. november

Skupina d
Bosna in Hercegovina proti Ukrajini (19:45)
Finska – Francija (19:45)

Skupina E.
Češka proti Estoniji (19:45)
Wales proti Belgiji (19:45)

Skupina G
Gibraltar proti Latviji (19:45)
Črna gora proti Turčiji (19:45)
Nizozemska – Norveška (19:45)

Če iščete kaj drugega za ogled, si oglejte naš TV vodič ali obiščite naš Game Center za vse najnovejše novice.

Marko Andrej

“Zombi fanatik. Nagrajeni ljubitelj potovanj. Navdušen glasbeni kreten. Spletni strokovnjak za internet. "

Related Posts

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Read also x