Kako gledati Kosovo U21 proti Angliji U21: TV kanal, prenos v živo in čas začetka

Ekipe Anglije do 21 let so ubranile mesto z zmago v zadnji minuti nad Albanijo na evropskem prvenstvu prihodnje poletje. S petkovim potovanjem na Kosovo (10. junija) bi lahko dodali še tri točke.

Fowlerjev Balochistan’s Brace je v torek postavil tri leve na pot do zmage, preden je mladinec Aston Ville Cameron Archer na drugi tekmi dosegel svoj prvi gol za ekipo Leeja Corsleyja. Z diplomanti Akademije Manchester City Tommyjem Doylom, Emily Smith Rowe in Curtisom Jonesom na sredini igrišča ni prostora za Jamesa Cornerja v uvodnem XI.

Zadnjič je Anglija premagala Kosovo z 2:0. Zadeti Ryana Brewsterja in Colea Palmerja v prvem polčasu so zadostovali za tri točke. Mladinci lahko v petek osvojijo osmo zmago v skupini, ki se kvalificira za 25 točk, edina stigma za njihov rekord pa je oktobrski remi s Slovenijo.

Preden bodo prihodnji teden pozdravili Slovenijo, bo njuna pot v jugovzhodno Evropo zadnja tekma kvalifikacij za evropsko prvenstvo. V naporni kampanji tako za klub kot za državo se sezone 2021-22 končno bližajo koncu za angleške igralce, saj pritegnejo eno svojih zadnjih priložnosti pred naslednjim treningom.

Kako gledati Kosovo U21 proti Angliji U21?

Trije levi so na BBC iPlayerju in BBC Red Button, ki se bodo začeli ob 19. uri. Poročilo bo na voljo tudi na spletni strani BBC Sport.

Na voljo je tudi na kanalu YouTube v Združenem kraljestvu. Pokritost se prične ob 19. uri in si lahko ogledate vse aktivnosti YouTube je tukaj.

READ  Prevara DRP: Park začasno ustavi gledanje televizijskih novic