Izdanje: Egipt proti Belorusiji (svetovno prvenstvo v rokometu 2021) – Omni igre – šport

Polni delovni čas: Egipt 35-26 Belorusija

Egipt je zmagal s 35: 26. Hvala, ker spremljate naše posodobitve v živo!

55 ‘Belorusija je v petih minutah znižala prednost na devet golov.

50 ‘Egipt je vodil z 11 goli v preostalih 10 minutah.

45 ‘faraonov zdaj vodi z 10 goli, kar je največja prednost, ki so jo kdaj imeli v igri.

43 ‘Najobetavnejši igralec Egipta Ahmed Hashem je zadel po fantastični tekmi.

40 ‘Egipt poveča prednost na devet golov.

34 ‘Egipt je hitro povrnil sedem golov prednosti.

32 ‘Belorusija je prvi zadetek v drugem polčasu dosegla po zaslugi 18-letnega Grilla Samoyile.

Drugi polčas je v teku

Prvi polčas se konča z vodstvom Egipta z 21-14

27 ‘Wissam Nawar, center Egipta, je po čistem premiku dosegel dva zadetka.

24 ‘Ali Jain iz Egipta je dobil dve minuti izključitve.

Tudi najboljši strelec Egipta Ahmed Hesham močno vpliva na uspešno kampanjo za svetovno prvenstvo do 19 let pred dvema letoma.

16 ‘El-Ahmar je iz petih poskusov dosegel pet golov, zaenkrat odlično!

11 ‘Egiptovski vratar El-Tayar nadaljuje svoje spektakularne strele in preprečuje tri poskuse Belorusije.

9 ‘Al-Ahmar naloži globe Egiptu zaradi povečanja njihove prednosti.

5 ‘Starejši igralec Ahmed El-Ahmar v prvih petih minutah navduši kot proti Rusiji!

2 ‘Yehia El-Terra zadene uvodni gol Egipta in ukrade tisto, kar zadržuje drugi konec, Egipt iz hitrega odmora znova napreduje z 2: 0

Severna Makedonija 0 točk

(Za več športnih novic in posodobitev sledite spletnim igram Ahram na Twitterju @AO_Sports In na Facebooku AhramOnlineSports.)

READ  Izpust: Danska proti Egiptu (svetovno prvenstvo v rokometu 2021) - Omni igre - šport