Izdanje: Egipt proti Belorusiji (svetovno prvenstvo v rokometu 2021) – Omni igre – šport

Polni delovni čas: Egipt 35-26 Belorusija

Egipt je zmagal s 35: 26. Hvala, ker spremljate naše posodobitve v živo!

55 ‘Belorusija je v petih minutah znižala prednost na devet golov.

50 ‘Egipt je vodil z 11 goli v preostalih 10 minutah.

45 ‘faraonov zdaj vodi z 10 goli, kar je največja prednost, ki so jo kdaj imeli v igri.

43 ‘Najobetavnejši igralec Egipta Ahmed Hashem je zadel po fantastični tekmi.

40 ‘Egipt poveča prednost na devet golov.

34 ‘Egipt je hitro povrnil sedem golov prednosti.

32 ‘Belorusija je prvi zadetek v drugem polčasu dosegla po zaslugi 18-letnega Grilla Samoyile.

Drugi polčas je v teku

Prvi polčas se konča z vodstvom Egipta z 21-14

27 ‘Wissam Nawar, center Egipta, je po čistem premiku dosegel dva zadetka.

24 ‘Ali Jain iz Egipta je dobil dve minuti izključitve.

Tudi najboljši strelec Egipta Ahmed Hesham ustvarja močan prizor v uspešni kampanji za svetovno prvenstvo do 19 let pred dvema letoma.

16 ‘El-Ahmar je iz petih poskusov dosegel pet golov, zaenkrat odlično!

11 ‘Egiptovski vratar El-Tayar nadaljuje svoje spektakularne strele in preprečuje tri poskuse Belorusije.

9 ‘Al-Ahmar naloži globe Egiptu zaradi povečanja njihove prednosti.

5 ‘Starejši igralec Ahmed El-Ahmar v prvih petih minutah navduši kot proti Rusiji!

2 ‘Yehia El-Terra zadene uvodni gol Egipta in ukrade tisto, kar zadržuje drugi konec, Egipt iz hitrega odmora znova napreduje z 2: 0