Iličičeva Atalanta je razočarala, Ronaldo je ujel Ibrahimovića

Nogometaši Atalante so v sobotnem sporedu 8. kroga italijanske lige gostili Spezijo in odigrali neodločeno 0: 0. Prvak Juventus je gostoval pri Cagliariju in zmagal z 2: 0 ter se le eno točko zaostanka približal vodstvu AC Milan.

Ekipa z Bergom je bila boljša ekipa, vendar so streljali z slepimi kroglami. Še bližje zadetkom je bila v 57. minuti, ko je z močnim in nizkim diagonalnim strelom malo z leve s 15 metrov zadel Robin Gosens, vendar je bil ta zadetek preklican zaradi prepovedanega položaja Tobačni Zapate.

Juventus je na svojem stadionu gostil Cagliari in povedel v 38. minuti, ko je z natančnega strela zadel s 15 metrov Cristiano Ronaldo. Isti igralec je spretno zadel v 42. minuti in se tako z osmim golom sezone izenačil z zvezdnikom Milana. Zlatan Ibrahimović.

Na prvi sobotni tekmi je Lazio v gosteh po močnem dežju po zadetku premagal Crotone z 2: 0 Ciro Immobile v Joaquin Correa. Crotone je edini še vedno brez zmage in je trdno zasidran na zadnjem mestu.

V nedeljo bo Parma z Jasmina Kurtić gosti z Romi, Samir Handanović bo z Interjem gostil Torino v Genovi Miha Zajc vendar se bo pomerila z Udinesejem. Krog bo z derbijem sklenil Napoli in vsaj do tega kroga vodilni Milan.