Hrvaška U21 proti Anglija U21 – Nogometno poročilo – 31. marec 2021

Kljub temu da je Hrvaška v slovenskem Copernicanu premagala Hrvaško z 2: 1, je Anglija ob koncu tekme izpadla iz skupinskega dela Euro 21.

Ekipa Eddieja Puthroyda je potrebovala zmago z dvema goloma, Portugalska pa je v drugi tekmi, ki jo je igrala, premagala Švico. Z 90 minutami ure pred tem je Anglija zagotovo dosegla svoj cilj Tomagoz FriderikPrekinjena stavka je vodila na Hrvaško.

– Pretakanje iger v živo in ponovni zagon na ESPN + (samo v ZDA)

Kar zanimivo je bilo do zdaj, je Anglija po 12 minutah začela zanimiv začetek Eperechi jeZmaga po izreku globe Eddie Nketia. Kljub velikemu nasprotovanju hrvaških igralcev je ta odločitev obstala in Anglija je prevzela vodstvo.

Ko so stvari stale, Anglije ni bilo, Hrvaška pa se je začela kvalificirati za gol. Anglija je bila hvaležna vratarju Aaronu Ramstaleju, ki je zgrešil odlično obrambo Luca Ivanosek Streljali so jih, da so jih spravili na lov.

Curtis Jones je streljal z roba kazenskega prostora v 74. minuti, ko je Twitter McNeill Deed Angliji prinesel pomembno drugo mesto, začasno pred Hrvaško v razliki golov.

Toda Frederick je v 91. minuti izločil Hrvaško in Anglijo.

Hrvaška je točke končala z Anglijo in Švico, a se je zaradi odlične razlike v golih uvrstila in se 31. maja na zadnjih osmih tekmah pomerila s Španijo.