Hrvaška je v kvalifikacijah za WCup premagala Slovenijo s 3: 0, zmagala je Rusija

Hrvaška je dokazala, da bi lahko zmagala brez Luke Modrića, saj je v torek v bitki za kvalifikacije za svetovno prvenstvo premagala Slovenijo s 3: 0.

Vezist madridskega Reala Modric je med mednarodnim premorom z poškodbo stegna zamudil vse tri tekme Hrvaške, a se je podprvak svetovnega pokala 2018 pojavil z dvema zmagama in neodločenim izidom.

Hrvaška je enakovredna Rusiji, s 13 točkami v skupini H, vendar vodi z razliko v golu.

Marco Basalic je Hrvaški prišel v vodstvo v 33. minuti, ko je Marco Basalik z glavo odšel proti vratom. Basalik je končno dosegel svoj gol s 66. mesta. Z nižjo podajo Ivana Perišića iz ostrega območja. Namestnik Nicola Vlašić je v zadnjem času dodal še tretji gol.

Hrvaška se je marcu s slovesom maščevala za poraz z 1: 0.

Rusija je v razočaranem večeru za Ruse in novega selektorja Valerie Corbyn premagala Malto z 2: 0. Fedor Smolov je v 10. minuti po obrambni mešanici z Malte izpostavil Rusijo. Rusija se je trudila prebiti obrambo Malte in ji dosegla drugi gol šele na 84. mestu, ko je z bele točke zadel Jelimkhan Bagov.

Slovaška je premagala Ciper z 2: 0 in prehitela Slovenijo.

Izjava o omejitvi odgovornosti: Ta zgodba je bila samodejno ustvarjena iz sindikalnega vira; Sliko in naslov je morda preoblikoval www.republicworld.com)

READ  Berlinska generacija "Ninjabi" Vzhodna Evropa, Azija Prodaja (ekskluzivno) | Novice