Highlanders so prvi naslov državnega prvaka osvojili proti Ettownu


(Ves čas na vzhodu)

Tabela je lahko spremenjena in / ali nejasna

Sobota, 3. aprila

Avtomobilske dirke

10.00

FS2 – FIA Extreme e Championship: kvalifikacije, Al-Ula, Saudova Arabija (registrirano)

23.30

FS2 – FIA Extreme e Championship: kvalifikacije, Al-Ula, Saudova Arabija (registrirano)

Univerzitetni baseball

15.00

PAC-12N – Washington na UCLA

16.00

SECN – Teksaški A&M v Missouriju

19.00

ACCN – Clemson v zvezni državi NC

SECN – Tennessee v Alabami

20.00

ESPNU – Pokliči St.-Fullerton v San Diegu

Šolska košarka (moški)

17.00

Tekma CBS – NCAA: Houston proti Baylor, Final Four, Indianapolis

20.30

Tekma CBS – NCAA: UCLA proti Konsaka, Final Four, Indianapolis

Šolski nogomet

13.00

ACCN – Clemson Spring Game

17.00

ESPN – Jackson St.

Kolesarska gimnastika (moški)

20.00

PDN – Prvenstvo velike deseterice: Lincoln, Nep.

College LaCrosse (moški)

12. opoldne

ESPNU – Notre Dame v Sirakuzah

14.00

CBSN – Loyola (MD) v mornarici

17.00

PDN – Ohio St. v Rutgersu

College LaCrosse (ženske)

11.00

ACCN – Sirakuza v Severni Karolini

Univerzitetna programska oprema

12. opoldne

SECN – Teksaški A&M v Alabami

14.00

ESPNU – Missouri, Južna Karolina

DRUGO – Auburn Arkansas

15.00

ACCN – Florida St. Notre Dame.

17.00

ACCN – Virginia Tech pri Dukeu

18.00

ESPN2 – Kentucky, Tennessee

20.00

ESPN – Florida, Georgia

Šolska odbojka (deklice)

12.30

FS1 – Veliki vzhodni turnir: DPT, Championship, Omaha, Nep.

13:30

PDN – V Illinoisu Burdo

16.00

ESPNU – Iowa, Minnesota

18.00

ESPNU – Bližnjevzhodna atletika: DPT, Championship, Norfolk, Wah.

Golf

12. opoldne

NBC – Ženske amaterke Augusta: Final Round, Nacionalni golf klub Augusta, Augusta, ca.

13.00

Golf – PGA turneja: Valero Texas Open, tretji krog, DBC San Antonio, San Antonio

READ  bne IntelliNews - Slovenska centralna banka napoveduje 7,6-odstotni upad BDP v letu 2020, 3,1-odstotno rast v letu 2021

15.30

NBC – PGA turneja: Valero Texas Open, tretji krog, DBC San Antonio, San Antonio

17.00

Golf – LPGA turneja: ANA Inspiration, tretji krog, podeželski klub Mission Hills, Rancho Mirage, Kalifornija.

Srednja šola košarke (dečki)

12. opoldne

ESPN – Ziko nacionalisti: DPT, Championship, Fort Myers, Pla.

Srednja šola košarke (deklica)

10.00

ESPN2 – GEICO Državljani: TBD, Championship, Fort Myers, Fla.

Konjske dirke

13.00

FS2 – NYRA: V ameriških dirkah

17.30

NBCSN – Lesni spomenik; Zaloge modre trave; Vložki Santa Anite: preddirka v derbiju v Kentuckyju

MLB BASEBALL

13.00

MLBN – Toronto NY Yankees ali Baltimore v Bostonu

16.00

FS1 – Atlanta v Filadelfiji

Fox Sports Ohio – St. Louis v Cincinnatiju

20.00

FS1 – LA Dodgers v Koloradu

Ob 23.00

MLPN – Angeli v San Diegu ali Chicago White Socks v Arizoni (aktivne igre)

NHL hokej

13.00

NHLN – Pittsburgh, Boston

19.00

NHLN – Dallas, Karolina

22.00

NHLN – San Jose v Los Angelesu

RUGBY

16.30

CBSSSN – MLR: Utah v Novi Angliji

19.00

FS2 – MLR: San Diego v Atlanti

Ob 23.00

NBCSN – Pokal prvakov Heineken: Lyon pri Exiderju (posneto)

Nogomet (moški)

19.25

NBCSN – Premier liga: West Bromwich Albion pri Chelseaju

9:55

NBCSN – Premier liga: Sheffield United v Leeds Unitedu

12. opoldne

ESPN2 – Bundesliga: R.P. Bayern München v Leipzigu

12:25

NBCSN – Premier liga: Manchester City v Leicester Cityju

14.30

ESPN 2 – Serija A: Inter Milano v Bologni

14:55

NBCSN – Premier liga: Liverpool pri Arsenalu

Ob 23.00

FS1 – Liga MX: Atletico San Luis v Montrealu

Brskanje

21.00

FS2 – WSL Championship Tour: Newcastle Cup, Newcastle, Avstralija

Tenis

13.00

Tenis – Miami Open: finale WTA posamezno

READ  Amat pravi, da deli, United pa mu zdrsne

15.30

Tenis – Miami Open: ATP finale dvojic

Rokoborba

19.30

NBCSN – Ameriški olimpijski preizkus: Series Series, Fordworth, Teksas

Nedelja, 4. aprila

Avtomobilske dirke

15.30

FS2 – FIA Extreme e Championship: polfinale in nora dirka, Al-Ula, Saudova Arabija (registrirano)

18.00

FS1 – FIA Extreme E Championship: Final, Al-Ula, Saudova Arabija (registrirano)

22.30

NBCSN – MotoGP: Velika nagrada Dohe, Mednarodni krog Losail, Doha, Katar (registrirano)

Keglanje

14.00

FS1 – BPA: USBC Masters, Renault, Novo.

Univerzitetni baseball

12. opoldne

ACCN – Florida St. North Carolina.

SECN – Tennessee v Alabami

12.30

ESPN 2 – Wake Forest v Louisvilleu

Šolska košarka (moški)

15.30

Državno prvenstvo ESPN2 – 3X3U: Iz Indianapolisa

Šolska košarka (deklice)

18.00

Turnir ESPN – NCAA: TBD, državno prvenstvo, San Antonio

College LaCrosse (moški)

12. opoldne

ESPNU – Johns Hopkins v Michiganu

Fakultetni nogomet (moški)

13.00

PDN – Maryland v Indiani

Fakultetni nogomet (dekleta)

17.00

PAC-12N – Washington na UCLA

Univerzitetna programska oprema

14.00

ESPNU – Kentucky, Tennessee

15.00

ACCN – Virginia Tech pri Dukeu

PDN – Indiana v Iowi

SECN – Florida, Georgia

17.00

PDN – Illinois v Wisconsinu

Šolska odbojka (deklice)

16.00

ESPNU – Posebna izbira za žensko odbojko NCAA

Golf

20.00

Golf – Drive, Chip & Foot Državni finale: Iz nacionalnega golf kluba Augusta, Augusta, Ka.

13.00

Golf – PGA turneja: Valero Texas Open, finale, DBC San Antonio, San Antonio

14.30

NBC – PGA Tour: Valero Texas Open, zadnji krog, DBC San Antonio, San Antonio

17.00

Golf – LPGA turneja: ANA Inspiration, zadnji krog, Country Club Mission Hills, Rancho Mirage, Kalifornija.

Srednješolska košarka

13:30

CBS – Slam Dunk in prvenstvo s tremi točkami: Iz Indianapolisa (posneto)

READ  Predstavljen je bil načrt za prvo svetovno prvenstvo v hokeju 5s

MLB BASEBALL

13.00

ESPN – Atlanta v Filadelfiji

Fox Sports Ohio – St. Louis v Cincinnatiju

16.00

MLPN – San Diego v Oaklandu ali Arizona v Houstonu

20.30

ESPN – Chicago White Socks in La Angels

Košarka NBA

15.30

Omarice ABC – LA v škarjah LA

19.30

NBATV – Golden State v Atlanti

22.00

NBATV – Orlando v Denverju

NHL hokej

12. opoldne

NBC – Detroit v zalivu Tampa

15.00

NHLN – Washington, New Jersey

19.00

NBCSN – Dallas, Karolina

RUGBY

16.30

NBCSN – Pokal prvakov Heineken: Bristol v Porto-Beglesu (registriran)

Nogomet (moški)

21.00

NBCSN – Premier liga: Tottenham Hotspur v Newcastle Unitedu

23:25

NBCSN – Premier liga: Fulham pri Aston Villi

14:25

NBCSN – Premier liga: Brighton & Hove Albion v Manchester Unitedu

Brskanje

17.00

FS2 – WSL Championship Tour: Newcastle Cup, Newcastle, Avstralija

Tenis

13.00

Tenis – Miami Open: finale ATP posamezno

15.30

Tenis – Miami Open: WTA finale dvojic

Marija Ana

Amaterski kavni evangelist. Certificirani pionir piva. Navdušeno skromen navdušenec pop kulture.

Related Posts

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Read also x