Frank Lampard poslabša napake Chelseaja, Slaven Flick zniža pozni rokometaški klic | Nogometne novice

Frank Lampard je izpustil napake Chelseaja v obrambi, saj se je pozno v žrebu vrnil z West Bromom s 3: 3.

Chelsea se je ob polčasu po treh obrambnih napakah na polčas znižal na 3: 0, a se je v drugem polčasu spet mučil, izenačil je Tommy Abraham v 93. minuti.

Chelsea je zabeležil 22 strelov proti vratom, za kar je Lampard očitno menil, da gre za dve točki nižje, a pravi, da ne glede na to, koliko je storila njegova stran, jih bodo napake vedno stale.

2:55

Kljub neodločenemu rezultatu 3: 0 proti West Bromu je Lampard dejal, da je padel za dve točki.

Je rekel Lampart Sky Sports: “Na koncu sta izgubljeni dve točki – to ni žalitev West Broma. Pridi sem in veš za spremembo, vse napake, ki jih naredijo, se bodo soočile z napadom na nas – tudi to bo postavilo koščke. Že prej smo govorili o igre, ne morete upravičiti napak, ki so se zgodile danes. Daje težko igro.

»Znak lahko cenim, ker smo pridno pokazali značaj, a nam ni bilo treba, če smo v igri naredili stvari prav.

“Prva napaka, Marcos jo sprejme sredi igrišča. Diego se je zmotil, v igri je že odkar ve, seveda mu jo bomo dali v prvi tekmi. Nato Marcos izgubi svojo mož za tretji gol iz kota.

Diego Silva reagira, ko njegova napaka pripelje do drugega zadetka West Broma
Slika:

“To so napake, očitne napake. Lahko se sestaneš, kolikor želiš, vendar te napake dajo goro, da se povzpneš.

“V prvem polčasu smo ustvarili dve ali tri velike priložnosti in čutil sem, da bomo ustvarili več. Edina težava je, da bo West Brom še naprej branil svojo prisotnost s 3: 0. To je za nas velika lekcija, velika lekcija v opis igre, ne glede na to, koliko ustvarite, toda ko smo z novimi igralci in pred sezono vedno boljši, se še vedno znajdemo. Bolje, da smo danes del procesa.

“Veliko stvari moramo napredovati. Ne bom kritiziral vsakega dela naše igre. Mislim, da so s tremi streli v tarčo dosegli tri zadetke. Prišlo je do resničnih napak. Taktično nisi imel več kaj analizirati in spet – prišlo je do čistih napak. “

Flick on handball: To je neverjetno

3:15

Flick je pohvalil nastop West Broma, ni pa bil vesel, da izenačenje Chelseaja rokomet ni dovolil.

Vodja West Broma Slaven Flick, ki je bil pred tem konec tedna zaradi poraza Evertona z Mikeom Deanom zaradi ponovnega premisleka z Mikeom Deanom, je bil pred kratkim prepovedan vstop v Carabo Cup z Brentfordom, ki je v soboto spet razočaral uradnike.

Žoga je zadela Howardovo roko pri ustvarjanju izenačenja Chelseaja pri Hawthorneju, vendar ni bila izključena, saj Howardov dotik ni takoj dosegel cilja.

Govori Sky Sports, Klic je bil neverjeten, je dejal Flick.

Predogled slike

2:59

Brezplačno za ogled: Utrinki remija West Broma s Chelseajem v Premier ligi.

»Ni tako [a handball] Ali pa bi lahko šlo za rokomet, ampak kaj bi rad zdaj? Ali me spet kaznujejo, ker rečem, kar želim reči? To je neverjetno. Tisti, ki so naredili vse, da so v tej graščini z VAR-om zmagali, ubranili najboljše in nam odvzeli dve točki, me popolnoma presegajo.

“Fantom sem že pred tekmo povedal, da gre za karakter, za igro z miselnostjo. Ne moremo jih preseči, lahko pa jih zmanjka., Hkrati pa smo nad njenim koncem zelo razočarani. To je dobra točka za nas pred tekmo, toda način, kako se je to dogajalo v umirajočih trenutkih igre – neverjetno.

“V prvem polčasu sem videl veliko pozitivnega rezultata proti Leicesterju in celo proti Evertonu. Igrali smo proti trem ekipam, bile so zelo dobre, bile so prve štiri, bile so top pet tekmec. Za nas je velik zagon ta nastop, danes pa si zaslužimo tri točke. “

Kaj je naslednje?

Datoteka EFL v živo

West Brom se zdaj v nedeljo popoldan odpravlja v Southampton v Premier ligi, Chelsea pa je v Tottenhamu v četrtem krogu pokala za karaoke v torek ob 19.45 in v soboto ob 12.30 živi v nogometu Sky Sports, preden bo v Premier gostil Crystal Palace. Liga.

READ  Izpust: Danska proti Egiptu (svetovno prvenstvo v rokometu 2021) - Omni igre - šport