Več novic

28. julij 2021 | 17:23

Dubaj, 28. julija (UNI) Šrilanški nogometaš Vanindu Hasaranga je na prvi tekmi v nizu proti Indiji z dvema vratoloma zasedel drugo mesto na zadnji lestvici ICC za moške T20, objavljeno v sredo. .

Poglej tudi ..

Olimpijske igre v Tokiu: Deepika Kumari se je uvrstila v posamični krog žensk28. julij 2021 | 16:16

TOKIO, 28. julija (UNI) 1. svetovna igralka Deepika Kumari se je uvrstila v 16. krog posameznih tekmovanj v lokostrelstvu za ženske. .

Ekipa sedmerice Fidžija v ragbiju je na igrah v Tokiu osvojila zlato olimpijsko medaljo28. julij 2021 | 4:13 popoldne

Tokio, 28. julija (UNI / Sputnik) Fidžijski ragbi sedmerci so v sredo v finalu premagali Novo Zelandijo s 27: 12 osvojili zlato medaljo.

Indijska lokostrelca Pravin in Tharundeep zapuščata olimpijske igre v Tokiu28. julij 2021 | 15:46

TOKIO, 28. julija (UNI) Indijska lokostrelca Pravin Jadhav in Tarundeep Roy sta v sredo na olimpijskih igrah v Tokiu izgubila svoj drugi posamični dogodek za moške.

28. julij 2021 | 15:39

Sonipat, 28. julija (UNI) Boksarka Haryana Mahi Raghav je dobro začela svojo kampanjo na 4. mladinskem državnem prvenstvu v boksu.

READ  Urnik izdaj Radhe Overseas: Ta triler Salman Khan Akcijski triler na vseh ozemljih in zasede zgornjo mejo: Bollywood News