Egipt proti Sloveniji na svetovnem prvenstvu do 20 let

Egipčanska ekipa U -20 – Datoteka

Kairo, 14. avgusta 2019: Makedonija se bo v 16. krogu svetovnega prvenstva pomerila s Slovenijo in v ponedeljek v finalu svetovnega prvenstva premagala Madžarsko s 31/25.

Tekma bo v sredo ob 14. uri, kjer se bo neposredno prenašala na kanalu Time Sport, ki je pridobil pravice za pretvorbo egiptovskih tekem v tekme.

Egipt je v drugi skupini, vključno s Francijo, Švedsko, Madžarsko, Kanado in Tajvanom.

Egipčanska reprezentanca ni izgubila le proti Franciji, ampak je premagala še Švedsko, Tajvan in Kanado, preden je na svetovnem prvenstvu premagala Madžarsko.

Ekipa vključuje: Yasser Mohammed Saif El Din, Omar Ahmed Lodfi, Abdel Fattah Ali Yousuf Ahmed, Youssef Ala El Din, Masenreda, Mohammed Sameer, Mohammed Hosam El Din, Ziat Ahmed, El Saeed, Ibrahim Wahid, Saif Mohab Said in Omar Ahmed .

Mlada rokometna reprezentanca pričakuje močan rekord, kot je egiptovska reprezentanca U-23, ki je osvojila bronasto medaljo, saj je na turnirju v Španiji od 16. do 28. julija premagala Portugalsko s 37/27.