Egipt je zmagal na mladinskem svetovnem prvenstvu v odbojki 2019

Datoteka – Egipt je v finalu moškega mladinskega svetovnega rokometnega prvenstva 2019 premagal Nemčijo z 32_28 in prvič v zgodovini osvojil naslov.

Cairo_18 avgust 2019: Egipt je v finalu moškega mladinskega svetovnega rokometnega prvenstva 2019 premagal Nemčijo 32_28 in prvič v zgodovini osvojil naslov.

Egipčani, ki so prevladovali od začetka, so prvi polčas zaključili 19.13.

Egiptovski mladinci so nadaljevali s prevlado in ustavili vse nemške poskuse izenačenja.

Egipt, ki je na vrhu skupinskega dela premagal Švedsko, Kitajski Tajpej, Kanado in Madžarsko, je naredil razburljivo pot na turnir. Edini poraz Egipta proti Franciji v drugem krogu skupinskega dela.

Egipt je v sredo v 16. krogu premagal Slovenijo s 16:2 in se uvrstil v četrtfinale, v polfinalu pa je premagal Islandijo s 35:31 in Portugalsko.

Egiptovska ekipa vključuje: Yasser Mohammed Saif El Din, Omar Ahmed Lodfi, Abdel Fattah Ali Youssef Ahmed, Yusuf Ala El Tin, Masenreda, Mohammed Zameer, Mohamed Hosam El Din, Ziad Ahmed, El Sayyid, Hassan Hanni Ab, , Mohab Said in Omar Ahmed.

READ  Pregled športnih novic: Kriket: Indija zmagala v žrebanju proti Novi Zelandiji v Mumbaju; Baseball-MLP odpusti igralce, ker niso sklenili nove pogodbe o zaposlitvi in ​​še več