De los Santos zaključuje kampanjo 2020 s še tremi zlatimi medaljami – Manila Bulletin

Svetovni prvi igralec James de los Santos je s tremi zlatimi medaljami v zadnjih dveh dneh letos potrdil svojo željo, da bi do leta 2020 obdržal prvo mesto v kategoriji e-Katta moških.

30-letni de los Santos Katana je vladal v peti tekmi IC lige, v Veliki zmagovalki e-karateja in v četrti etapi e-turnirja v zlati ligi Karate.

V finalu treh turnirjev je de los Santos v ligi Katana IC s 25.38-24-18 premagal 5. številko sveta Nez Sternisa, Belgijec Chrisley Philippe pa je v zlati ligi s 25.4-23.4 premagal Američana Alfreda Bostoma.

Posledično je Katana v InterContinentalni ligi osvojila naslove Grand Winner, dodala pa je tudi trofejo Grand Champions in podobna prvenstva v atletiki.

“Tri zlate medalje in trije naslovi Grand Winner so moj najboljši izhod za leto 2020 … res je vesel božič,” je dejal De Los Santos, nekdanji član državne karate reprezentance. Bilten iz Manile Petek.

“Osvojitev treh zlatih medalj na zadnjih treh letošnjih tekmovanjih je res neverjeten občutek. Ne samo to, ampak sem osvojil še tri naslove Grand Winner. Lahko rečem, da svet ne obstaja. 1. mesto je v moji torbi.

»Res je vesel božič in srečno novo leto. Kakšen način za izhod iz leta 2020, «je dejal de las Santos.

Vse tri zmage so de las Santosu skupno podelile 36 zlatih medalj, decembra pa je šel 11 za 11 – na 11 različnih prireditvah je osvojil 11 zlatih medalj.

De Los Santos ima trenutno 13.745 točk na trenutni lestvici e-tekmovanja Svetovne karate zveze (WKF) za moške starejše divizije – upa, da bo ohranil visoke točke športne zveze za končno uvrstitev.

READ  Pred kvalifikacijami za svetovno prvenstvo Malte smo se tu zadnjič srečali s temi ekipami

Drugo mesto je osvojil Eduardo Garcia z 8.890 točkami, portugalski športnik, ki je od aprila do začetka oktobra prevzel vodstvo de las Santosa, in prvi favorit v e-Kata – v upanju, da bo slednjega obdržal tudi konec leta.

Na tretjem mestu je bil Domont s 6.990 točkami, sledili so mu Nez Sternisa (4.895), Bustamande (4.495), Irec Hugh Connolly (3.405), Brazilec Murilo Alves (3.385), Bolivija Angel Sanchez (3.096) in Bolivija 3.060.