Conor Gallagher dosega zadetke, Wilfried Zaha izstopa: oktobrski mednarodni krog Crystal Palace

Igralci Crystal Palace so konec tedna nastopili na več mednarodnih turnirjih po Evropi in Afriki.

Šest članov prve ekipe Eagles je oktobra odšlo iz domovine, šele na naslednji tekmi premier lige v palači prihodnji ponedeljek, ko odidejo na Emirate in se pomerijo z Arsenalom.

Zaenkrat ni poročil o poškodbah nobene mednarodne ekipe, saj se je Patrick Veera želel znova izogniti septembrskemu odmoru, ko se je vrnil z dolžnosti v Gani s poškodbo stegnenice Jeffreyja Schruffa.

Francoz se je prejšnji teden vrnil na nekatere dele treningov prve ekipe v Eperechiju, ki je maja utrpel poškodbo Ahilove tetive in naj bi bil sprva odstavljen do začetka leta 2022.

Spodaj, Nogomet. London Gledal je, kako so vsi mednarodni igralci v palači gledali, kaj počnejo, ko so bili daleč.

Jordan Ayyu (Gana)

Jordan Ayyu je bil vpoklican v ekipo Gane na kvalifikacije za svetovno prvenstvo v nogometu 2022 proti Zimbabveju.

Krilni igralec je za Black Stars odigral 60 minut in v prvi tekmi zmagal s 3: 1, Mohamed Kudus pa je po prvih petih minutah odpeljal domov.

Na začetku drugega polčasa je Zimbabve izenačil s enajstmetrovke, a so zmago končali nadaljnji zadetki Arsenaloveca Thomasa Partyja in brata Iowe.

Jordan Iowa bi se lahko v torek vrnil v Gano, saj bodo na državnem stadionu Zimbabveja igrali obratno proti Warriorsom.

Joachim Anderson (Danska)

Joachim Anderson na žogi za Dansko proti Moldaviji

Srednji branilec Crystal Palacea Delmark ni bil izbran za začetek tekme proti Moldaviji, ampak je s klopi prišel do zmage s 4: 0.

Danci imajo zdaj sedem točk v skupini F, kjer so zmagali na vseh sedmih tekmah – dosegli so 26 golov in pri tem niso pustili ničesar.

READ  Gibraltar je na gostovanju z 7: 0 premagal Nizozemsko

Danska se bo naslednji torek zvečer v Københavnu pomerila z Avstrijo v upanju, da bo Anderson na stadionu Bargan dobil svojo 12. kapico.

Wilfried Jaha (Slonokoščena obala)

Kljub temu, da je bil prvič po marcu poklican za zastopanje Slonokoščene obale, Wilfried Zaha ni bil v ekipi, saj je v petek v Južni Afriki premagal Malavi s 3: 0.

Goli Max-Alaina Gretela, Ibrahima Sankare in Jeremyja Boce so bili uspešni, s čimer je Kamerun postavil pred druge kvalifikacije za svetovno prvenstvo.

Medtem ko se pričakuje, da bodo vsi sodelovali na povratni tekmi proti Malaviju, ko se obe ekipi srečata danes (v ponedeljek) v Beninu, je bil Ijorie brez nekdanjega napadalca Ajaxa iz West Indije Sebastiana Hollerja in branilca Manchester Uniteda Erica Baileyja.

செய்கோ கூயதே (Senegal)

Chekhov Coute je igral 70 minut za Senegal, da je na državnem Lot Diorju zmagal na svetovnem prvenstvu FIFA s 4: 1 proti Namibiji.

Vezist je svoji državi pomagal do tri do tri zmage v skupini H z Idriso Gana Cue, Famaro Didio, Sadio Mane in Keito Balde.

Lions so jutri (v torek) nadaljevali z akcijo proti isti opoziciji, tokrat na stadionu Orlando v Johannesburgu.

Conor Gallagher + Mark Kuhehi (mlajši od 21 let v Angliji)

Conor Gallagher in Mark Kuhehi sta bila ponovno uvrščena v ekipo Young Lions Leeja Corsleyja in sta oba začela igrati v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo do 21 let proti Sloveniji.

Conor Gallagher slavi z Markom Kuhehijem po prvem zadetku Anglije do 21 let proti Sloveniji

Menedžer je pred tekmo govoril o sodelovanju s Palace Twins in pohvalil Patricka Vieiro in njegov trenerski štab za možnosti prve ekipe, ki so jim bile ponujene v Selhurst Parku.

READ  Pojasnjeno: Kako se bo rokometna zakonodaja spremenila, saj IFAB priznava, da sodniki niso vedno dosledni | Nogometne novice

Gallagher je dokazal, zakaj je še vedno izbran za svoj klub, tako da je le pet minut pozneje odprl točkovanje za Anglijo, pri čemer je Cole Palmer kmalu po tem, ko je v množici prejel prvi polčas, prednost podvojil.

V drugem obdobju je Anglija po dveh tekmah zasedla tretje mesto v skupini G.

Mladi levi se danes zvečer (v ponedeljek) lotijo ​​Andore, spodnje strani skupine.

Kehsi bo ekipo vodil tretjič, odkar je bil imenovan za kapetana pred prvo tekmo Carsleyja proti Kosovu.