5. krog olimpijskih iger v Tokiu

Košarka 3×3, dekleta: tba

Košarka 3×3, moški: tba

Kolesarjenje, cestni preizkus žensk: Zlato – anemičen von Wolleton (NED), srebro – Marlon Reuser (SUI), bronasta – Anna van der Bregen (NED)

Kolesarjenje, moški testiranje časa na cesti: Zlato – Primos Rocklick (SLO), srebrno – Tom Dumoulin (NED), bronasti – Rohan Tennis (AUS)

Potapljanje, moška sinhronizirana odskočna deska: Zlato – Wang / C (CHN), srebro – Copobianco / Hickson (ZDA), bron – gostovanje / Rudiker (GER)

Konjeniška, osebna obleka: Zlato – Jessica van Prido -Verndl (GER), srebro – Isabel Worth (GER), bronasta – Charlotte Dujardin (GBR)

Mačevanje, moška ekipna sablja: Zlato – Južna Koreja, srebro – Italija, bron – Madžarska

Gimnastika, za moške: tba

Judo, ženske srednje teže: Zlato – Arai Sisuru (JPN), srebro – Michela Polleres (AUT), bronasta – Sunny van Dieke (NED), bronasta – Medina Timasova (ROC)

Judo, moški v srednji kategoriji: Zlato – Lasha Beckary (GEO), srebro – trojček Edwarda (GER), bronasta – Christian Doth (HUN), bronasta – Dowlat Boponov (UZB)

Veslanje, ženske dvojne lobanje: Zlato – Podner / Radis (ROU), srebro – Tonok / Osborne (NZL), bronasta – De Jong / Shenard (NED)

Veslanje, moške dvojne lobanje: Zlato – Pocheron / Androdias (FRA), srebro – Twellar / bronasta (NED), bronasta – Liu / Zhang (CHN)

Veslanje, dekleta štiri: Zlato – Avstralija, srebro – Nizozemska, bronasta – Irska

Veslanje, moški štirje: Zlato – Avstralija, srebro – Romunija, bron – Italija

Veslanje, moški štirikrat lobanje: Zlato – Nizozemska, srebro – Velika Britanija, bron – Avstralija

Veslanje, štirikrat več lobanj kot ženske: Zlato – Kitajska, srebro – Poljska, bron – Avstralija

READ  Bj ர்க் rkstrand, NASCO pomagajo potisniti svoje države na olimpijske igre

Ragbi, moški: Zlato – Fidži, srebro – Nova Zelandija, bronasta – Argentina

Plavanje, ženske, 200 m prosto: Zlato – arijski titmus (AUS), srebro – Siobhan Hoge (HKG), bronasta – Penny Olexiak (CAN)

Plavanje, moški 200 m metulj: Zlato – Christoph Milak (HUN), srebrno – Honda Domoro (JPN), bronasto – Federico Purtiso (ITA)

Plavanje, 200 m, posamezno, mešano: Zlato – Ohashi Yui (JPN), srebro – Alex Walsh (ZDA), bronasta – Kate Douglas (ZDA)

Plavanje, 1.500 m prosto, ženske: Zlato – Katie Ledecky (ZDA), srebro – Erica Sullivan (ZDA), bronasta – Sarah Kohler (GER)

Plavanje, štafeta 4×200 m prosto, moški: Zlato – Velika Britanija, Srebro – ROC, Bronza – Avstralija

Dvigovanje uteži, moški 73 kg: Zlato – Shi Jiang (CHN), srebrno – Julio Ruben Myora (VEN), bronasti – Rahmat Abdullah (INA)

Marija Ana

Amaterski kavni evangelist. Certificirani pionir piva. Navdušeno skromen navdušenec pop kulture.

Related Posts

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Read also x